niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
PRZELEWICE ZAPRASZAJĄ NA POWITANIE WAKACJI

10 lipca 2021 r. w Przelewicach odbędzie się impreza artystyczna „Sąsiedzki Folwark – Polsko-Niemieckie Spotkanie Integracyjne w Przelewicach” wraz z Powitaniem Wakacji.

 

REKLAMA

  

W programie m.in.: atrakcje kulturalne, konkursy i zabawy dla dzieci, a także polsko-niemieckie ćwiczenia sportowo-pożarnicze i warsztaty kulinarne oraz wiele innych niespodzianek. 

Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

 

UG Przelewice - nadesłane

 

 

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
O proszę u sąsiadów coś się dzieje a u nas będzie coś się działo??


Chociażby w sobotę w muzeum wernisaż w muzeum (z koncertem dwóch zespołów) i również przed muzeum festyn z Nadleśnictwem Barlinek. W niedzielę koncert na rynku.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.