pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
JEST KARETKA Z RATOWNIKAMI

Do naszej redakcji zadzwonił dzisiaj czytelnik, z niepokojącą informacją, że na terenie miasta nie ma karetki pogotowia ratunkowego, ponieważ wszyscy ratownicy, którzy pracowali w Barlinku, są na zwolnieniach lekarskich. Dlatego, według niego na pomoc medyczną trzeba będzie bardzo długo czekać, zanim przyjedzie karetka pogotowia z Myśliborza, bądź Choszczna.

 

REKLAMA

 

O sprawę zapytaliśmy w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. Rzecznik prasowy Paulina Heigel wyjaśniła nam: 

 

„Rzeczywiście dwie osoby pracujące w barlineckim pogotowiu ratunkowym są na zaplanowanych urlopach, pozostałe przedłożyły zwolnienia lekarskie. Jednak, żeby zabezpieczyć mieszkańców, została do Barlinka przeniesiona tymczasowo karetka z Myśliborza, wraz z obsadą.”

Jak podkreśla pani rzecznik, w razie konieczności, na miejsce zdarzenia może być skierowana także najbliższa karetka, chociażby z Choszczna, Pyrzyc czy z Myśliborza. Może także pojawić się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Jacek Słomka

 

 

 

Pin It

Komentarze

+1

Guest

Fajnie komentować odpowiedzialność ratownika medycznego, pracując za średnią krajową i mając odpowiedzialność na poziomie minimum :) W odpowiedzi na totalny brak empatii napiszę tylko: CI ludzie ratują życia waszych bliskich, sąsiadów, znajomych z fb za psie pieniądze. Wbijcie to sobie do głowy, zanim zaczniecie wychwalac prywatne przedsiębiorstwa. Śmiem stwierdzić, że połowy z was nie byłoby stać na ubezpieczenie w krajach kapitalistycznych takich jak USA, więc może warto ukrócić peany na cześć prywaty ;)
+3

Guest

Wszystko się zgadza, mało kasy,tylko bardzo proszę Panowie z karetek trochę kultury grzecznych słów w stosunku do pacjentów. Ja słyszałem te kur. I inne takie,poklnijcie jak pacjent nie słyszy. To też nie worek ziemniaków. Też kiedyś mogą Was tak potraktować.
+4

Guest

Zatrudnić innych ? tzn kogo ? Siostry zakonne ? Skoro społeczeństwo ma w dupie ratowników i nie wspiera protestów doszliśmy doi ściany. Nikt mi nie naprawi samochodu ani nie zrobi remontu za darmo jak dach będzie się walić. To ja za darmo nie będę ratował. Niedawno za uratowanie życia dziecka (czyli godzinę specjalistycznych czynności i wiedzy medycznej) państwo polskie zapłaciło mi na czteropak taniego piwa. Idę do magazynu jeździć wózkiem widłowym.
+3

Guest

Cytuję Guest:
Poszukać innych na ich stanowisko i tyle jak im coś nie pasuje. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Może się trafi ktoś nowy bardziej wykwalifikowany. Dożyliśmy czasów gdzie nasze życie jest g... warte. Nie podoba się to zawsze możecie znaleść inne .miejsce pracy nie ma ludzi nie zastąpionych. Nie róbcie z ludzi zakładników.

Zgadza sie dyscyplinarka i won.Tak byłoby w prywatnej firmie a na państwowym to robią co chcą.
+2

Guest

Panie Tomaszu - napisał Pan z wtyczki fb, ale proszę mi wytłumaczyć co wspólnego ma nasz szpital z Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie? To dwa osobne twory i chyba to WSPR zatrudnia obsadę karetki a nie szpital. Chyba, że jakoś inaczej to rozkminiam.
-4

Guest

Cytuję Guest:
Poszukać innych na ich stanowisko i tyle jak im coś nie pasuje. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Może się trafi ktoś nowy bardziej wykwalifikowany. Dożyliśmy czasów gdzie nasze życie jest g... warte. Nie podoba się to zawsze możecie znaleść inne miejsce pracy nie ma ludzi nie zastąpionych. Nie róbcie z ludzi
zakładników.


Powodzenia
-6

Guest

Poszukać innych na ich stanowisko i tyle jak im coś nie pasuje. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Może się trafi ktoś nowy bardziej wykwalifikowany. Dożyliśmy czasów gdzie nasze życie jest g... warte. Nie podoba się to zawsze możecie znaleść inne miejsce pracy nie ma ludzi nie zastąpionych. Nie róbcie z ludzi zakładników.
+8

Guest

Cytuję Guest:
Najważniejsza jest KASA KASA KASA.Człowiek nie liczy się.Smutne to!!!!!!!

A Pan to do pracy chodzi dla idei i z poczucia obowiązku czy dla pieniążków żeby dzieci miały papu ?
+13

Guest

Cytuję Guest:
Najważniejsza jest KASA KASA KASA.Człowiek nie liczy się.Smutne to!!!!!!!

Bardzo dobrze popieram Ratowników Medycznych. Za taką pracę i odpowiedzialność takie marne wynagrodzenie. Podpowiem L4 na 6 dni i macie wszystko załatwione tak jak inne służby.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.