Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
DZIEŃ Z LEŚNIKAMI I WERNISAŻ

10 lipca na placu przed Muzeum Regionalnym, odbył się „Dzień z Nadleśnictwem Barlinek”. Była to impreza skierowana przede wszystkim do dzieci, jednak i nieco starsi mogli wykazać się swoją wiedzą przyrodniczą. Było m.in. koło z pytaniami, układanie puzzli, odgadywanie tropów zwierząt i zgadywanie nazw drzew po liściach.

 

REKLAMA

  

Za każde dobre odpowiedzi, były nagrody. Spotkanie z barlineckimi leśnikami, cieszyło się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy, a i turyści chętnie pogłębiali swoją leśno – przyrodniczą wiedzę. 

Tego samego dnia, w Muzeum Regionalnym odbyło się jeszcze jedno wydarzenie. Był to wernisaż fotografii Photo Day III Balinek „Tajemnice barlineckim młynów”. Są to prace piętnastu fotografików, którzy rok temu, wyruszyli „Szlakiem Młynów Barlineckich”, by zrobić zdjęcia na wylosowane przez siebie tematy. Wśród zadań był m.in. „Romantyczny krajobraz z młynem w tle” czy też „Duch przeszłości”. Zdjęcia prezentowane w muzeum, mogą Państwo oglądać do połowy sierpnia.

Oba wydarzenia uświetnił koncert zespołów - „Vendre” z Pałacu Młodzieży w Szczecinie  i „Nova Band”. Organizatorem wydarzeń było BOK – Muzeum Regionalne, które za naszym pośrednictwem, dziękuje Nadleśnictwu Barlinek za pomoc w organizacji spotkania.

 

M.Przybylska

 

  

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Nie rozumiem umiejscowienia.
Byłem z z dzieckiem ok godz. 15 i nic tam się nie działo z zapytaniem dzieciaczka a czemu nie na rynku?


Organizatorem wydarzenia było Muzeum Regionalne. Spotkanie z Nadleśnictwem, start nowego Foto Day oraz wernisaż, było ze sobą połączone tematycznie - stąd umiejscowienie. Nadleśnictwo było u nas do godz. 16.00.

Pozdrawiamy
Muzeum Regionalne
+2

Guest

Nie rozumiem umiejscowienia.
Byłem z z dzieckiem ok godz. 15 i nic tam się nie działo z zapytaniem dzieciaczka a czemu nie na rynku?
-2

Guest

Cytuję Guest:
Znowu info po imprezie a nie przed.

A to czytałeś/czytałaś?
https://barlinek24.pl/aktualnosci-2/13071-zabawy-i-konkursy-z-nadlesnictwem-barlinek.html

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież