Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
ZAPOMNIANY MOSTEK

List w następującej sprawie dotarł do naszej redakcji: „Wiem, że w Barlinku jest wiele miejsc wymagających uwagi, ale z pewnością warto dodać do nich mostek na rzeczce przy ul. Ogrodowej. Nie wiem dlaczego, przy okazji budowy nieszczęsnej „obwodnicy” miasto nie postarało się o odnowienie tego miejsca, a były tam  prowadzone prace.

 

REKLAMA

 

Mostek, chodnik do niego prowadzący z tygodnia na tydzień wygląda coraz gorzej. Deski „wołają” o wymianę. Nie muszę dodawać, że przecież każdego dnia przemieszcza się tam wielu mieszkańców, nie tylko z okolicznych zabudowań”.

Tyle w liście. Zapytanie w tej sprawie skierowaliśmy do barlineckiego magistratu. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, od razu ją opublikujemy.

 

Jacek Słomka 

 

Komentarze

+1

Guest

Przecież ten mostek jest na uboczu. Więc po co sobie nim głowę zawracać? A to , że tym mostkiem codziennie chodzi setki ludzi to nie jest ważne. I o co tu pianę bić. Czy nie wystarczy nam , wycinka drzew i betonowanie parków. Władza ma co robić.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.