pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
ZAPOMNIANY MOSTEK

List w następującej sprawie dotarł do naszej redakcji: „Wiem, że w Barlinku jest wiele miejsc wymagających uwagi, ale z pewnością warto dodać do nich mostek na rzeczce przy ul. Ogrodowej. Nie wiem dlaczego, przy okazji budowy nieszczęsnej „obwodnicy” miasto nie postarało się o odnowienie tego miejsca, a były tam  prowadzone prace.

 

REKLAMA

 

Mostek, chodnik do niego prowadzący z tygodnia na tydzień wygląda coraz gorzej. Deski „wołają” o wymianę. Nie muszę dodawać, że przecież każdego dnia przemieszcza się tam wielu mieszkańców, nie tylko z okolicznych zabudowań”.

Tyle w liście. Zapytanie w tej sprawie skierowaliśmy do barlineckiego magistratu. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, od razu ją opublikujemy.

 

Jacek Słomka 

 

Pin It

Komentarze

+1

Guest

Przecież ten mostek jest na uboczu. Więc po co sobie nim głowę zawracać? A to , że tym mostkiem codziennie chodzi setki ludzi to nie jest ważne. I o co tu pianę bić. Czy nie wystarczy nam , wycinka drzew i betonowanie parków. Władza ma co robić.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.