BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
KONCERT KRZYSZTOFA KOMOROWSKIEGO – ZAPROSZENIE

BOK – Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, koncert „Poetyckie pogawędki z Czasem” Krzysztofa „Komara” Komorowskiego. Zapraszamy już w najbliższy piątek, 16 lipca o godz. 18.00.

 

REKLAMA

 

Poetyckie pogawędki z Czasem to program słowno – muzyczny, złożony z kilkunastu piosenko-wierszy albo wierszo-piosenek, gdzie głównym tematem będzie samotność człowieka uwikłanego i zaplątanego w Czas. Ten poczciwy Czas, ogranicza naszego bohatera, zabiera mu poczucie wolności, zbliża do Boga i oddala go jednocześnie ...Izoluje od ludzi i często pozostawia rany, które nie mogą się zabliźnić …Czas to czułe wspomnienia, ale i pułapki pamięci. Usilnie przybliża nas do drzwi - tych ostatnich – do tajemnicy, za którymi czai się i kokieteryjnie uśmiecha … - powiedział Krzysztof Komorowski o swoim koncercie.

 

A o swoich „podróżach w Czasie”, w dobie pandemii, opowiem w niebanalny sposób, bo z wykorzystaniem gitary i dźwięków wszelakich.

Krzysztof Komar Komorowski zainspirowany jest twórczością Romany Kaszczyc, Rafała Wojaczka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Zbigniewa Herberta, Edwarda Stachury, Andrzeja Bursy, Wojciecha Wencla, Jacka Kaczmarskiego i wielu innych. Pojawią się również teksty autorskie oraz niespodzianki. Warto więc w tę poetycką podróż wyruszyć, tym bardziej że „jedziemy na gapę”, gdyż biletem jest uśmiech i chęć bycia razem.

Koncert „Poetyckie pogawędki z Czasem” Krzysztofa „Komara” Komorowskiego – 16 lipca (piątek) godz. 18.00, Muzeum Regionalne ul. Niepodległości 17. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

 

BOK - nadesłane

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.