BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
KONCERT JULITY KOŻUSZEK - ZAPROSZENIE

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza na koncert Julity Kożuszek "Każdy w życiu robi głupstwa, czyli zanuć, zatańcz, zaśpiewaj!". 18 lipca (niedziela), godz. 18.00 Rynek Miejski w Barlinku.

 

REKLAMA

  

Julita Kożuszek, znakomita aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jako absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Poznaniu a także Akademii Muzycznej w Warszawie na kierunku pedagogika baletu, spełnia się jako wokalistka, tancerka i choreograf. Grała w wielu znakomitych polskich filmach i serialach. Pracuje także, jako aktorka dubbingowa. 

 

BOK – nadesłane

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.