pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
POŻAR ZBOŻA

16 lipca po godz. 13.20, na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze pola w miejscowości Równo. W akcji gaśniczej, wzięły udział jednostki straży z okolicznych miejscowości oraz Myśliborza. Jak informują druhowie z OSP Mostkowo, spłonęło ok. 1 ha zboża.

 

REKLAMA

  

W okresie letnim, podczas prac na polach, często dochodzi do tego typu pożarów. Niekiedy, płoną też maszyny rolnicze. Przyczyna tego pożaru, będzie dopiero ustalana i na chwilę obecną, nie jest znana.

Do dzisiejszego zdarzenia zadysponowano strażaków z OSP Jesionowo, OSP Barlinek, OSP Mostkowo, OSP Przelewice oraz JRG Myślibórz.

 

Jacek Słomka 

 

Foto: OSP Mostkowo

 

Foto: OSP Jesionowo

 

Wyjazd 29/2021, pożar zboża na pniu. Laskowo-Równo

Opublikowany przez OSP Jesionowo Piątek, 16 lipca 2021

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.