niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
POŻAR ZBOŻA

16 lipca po godz. 13.20, na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze pola w miejscowości Równo. W akcji gaśniczej, wzięły udział jednostki straży z okolicznych miejscowości oraz Myśliborza. Jak informują druhowie z OSP Mostkowo, spłonęło ok. 1 ha zboża.

 

REKLAMA

  

W okresie letnim, podczas prac na polach, często dochodzi do tego typu pożarów. Niekiedy, płoną też maszyny rolnicze. Przyczyna tego pożaru, będzie dopiero ustalana i na chwilę obecną, nie jest znana.

Do dzisiejszego zdarzenia zadysponowano strażaków z OSP Jesionowo, OSP Barlinek, OSP Mostkowo, OSP Przelewice oraz JRG Myślibórz.

 

Jacek Słomka 

 

Foto: OSP Mostkowo

 

Foto: OSP Jesionowo

 

Wyjazd 29/2021, pożar zboża na pniu. Laskowo-Równo

Opublikowany przez OSP Jesionowo Piątek, 16 lipca 2021

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież