Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
PLAŻOWICZE SKARŻĄ SIĘ

List następującej treści dotarł do naszej redakcji. „Droga redakcjo. Proszę zainteresować się zarządzającym na plaży miejskiej, który zachowuje się jak żandarm i nie jest empatyczny w stosunku do dzieci i dorosłych. W dniu dzisiejszym wezwał policję, bo mężczyzna nie chciał wyjść z wody pięć po 19. Powodem był brak ratowników, a facet miał zanurzone stopy.

 

REKLAMA

  

Po drugie krzyczał na dzieci, które kopały w piasku dołki na plaży oraz sprawdza ludziom to, co mają w butelkach... Od dziś wolę jechać na Janowo, niż korzystać z prywatnej plaży pana.... Jak był poprzedni zarządca, nie było takich cyrków. Ludzie zróbcie coś z tym facetem, póki jeszcze wszystkich nie wystraszył. Niedługo plaża będzie świecić pustkami. Zobaczycie i nie wiem, czy o to nie chodzi, bo ten pan cały czas narzeka ile to ma pracy. Przecież są młodzi ludzie, którzy mogliby zająć się takim super miejscem i je rozkręcić, żeby tętniło życiem”.

Tyle m.in. w liście do redakcji. O sprawę zapytaliśmy zarządzającego plażą miejską, prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zbigniewa Blezienia:

 

Skargi zawsze się zdarzały i pewnie zdarzać będą się nadal. Po godz. 19.00 na plaży nie ma już ratowników i zgodnie z regulaminem kąpiel po tym czasie jest zabroniona. Jeżeli chodzi o kopiące w piasku dziurę dzieci, była ona na tyle głęboka, że zagrażała ich bezpieczeństwu. Stąd zwrócenie uwagi osobie nimi się opiekującej. Co zaś tyczy się butelek. Na plaży sprzedawane jest piwo bezalkoholowe. Są osoby, które to wykorzystują i popijają piwo z zawartością alkoholu. Często później butelki po nim trafiają do wody. Stąd uwagi osoby odpowiedzialnej za plażę miejską do osób pijących lub próbujących pić przyniesione ze sobą piwo” - tłumaczy prezes Z. Blezień.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

-1

Guest

Cytuję Guest:
Wspaniała plaża! Jest czyściutko i widać ze opiekun dba o obiekt. Cieszę się że jest zakaz palenia papierosów i picia alkoholu. Opiekuni plaży (pan który wita plażowiczów przy wejściu) jest miły i przyjemny. Tak trzymać!

Drogą, obok plaży, codziennie przejeżdża kolorowy busik, wiozący klientów do i z Janowa. Nie patrz z nadzieją na plażę "miejską", wysupłaj kilka złotych i jedź tam, gdzie będziesz najważniejszy. Tzw bezpłatna plaża nie może być jedynym kryterium Twego wyboru. Nie pasuje brzydki pan, nie oglądam owego pana. Nie łudź się, że zarządzana przez urzędników plaża będzie czymś normalnym.
+3

Guest

Hejka ludzie, co wy chcecie od tej ładnej plaży? Wstęp jest darmowy, jest czysto, nie ma papierośników, ani pijaczków. A chyba wiecie ze picie alkoholu publicznie jest tylko możliwe w knajpkach. Picie alkoholu na plaży jest słusznie zabronione. I nikt, z wyjątkiem nałogowców-palaczy papierosów, nie chce śmierdzącej plazy. Plaża jest dla zdrowia i wypoczynku. Pare lat temu na plaży czuć mozna bylo palaczy marihuany, śmierdziało jak po skunksie. Jak wy chcecie śmierdzącej plaży to jedzcie do Amsterdamu. Jeszcze raz dla tych co nie rozumia po polsku albo nie widza znaków : zakaz picia alkoholu i palenia na plaży. Jakie to proste. Ewa.
+1

Guest

Cytuję Guest:
Wspaniała plaża! Jest czyściutko i widać ze opiekun dba o obiekt. Cieszę się że jest zakaz palenia papierosów i picia alkoholu. Opiekuni plaży (pan który wita plażowiczów przy wejściu) jest miły i przyjemny. Tak trzymać!

O matko co za obłuda, czy to komentarz "Sponsorowany" przez zarządzającego plażą??? Ludzie przestańcie się oszukiwać !!!
-2

Guest

Wspaniała plaża! Jest czyściutko i widać ze opiekun dba o obiekt. Cieszę się że jest zakaz palenia papierosów i picia alkoholu. Opiekuni plaży (pan który wita plażowiczów przy wejściu) jest miły i przyjemny. Tak trzymać!
-9

Guest

Jak będzie kulturalnie i czysto to plażowicze z pewnością przyjdą.
Potrzeba tylko czasu i cierpliwości na wypracowanie gości
odpowiedniej kategorii, bez krzyków, dzikiej muzyki i palenia papierosów,
oraz raczących się napojami wyskokowymi.
Zarządcy i nowo otwartemu punktowi gastronomicznemu
życzę powodzenia i sukcesów .
+8

Guest

Martwicie się ,że będą pustki na plaży, przecież im o to chodzi,im mniej ludzi tym lepiej,mniej szkód mniej napraw,ale kasa ta sama za siedzenie,kto wybiera takich ludzi do opieki nad plażą?Sam osobiście,byłem tam dwa razy, pierwszy i ostatni, gdyby nie ośrodek Janowo to te miasto by już padło
+15

Guest

Już rok temu miałam niemiłe spotkanie z "dozorcą" plaży. Widząc, że piję coś z butelki - podleciał i zaczął krzyczeć, nie dając mi dojść do słowa. Było to piwo bezalkoholowe. Chcąc pokazać Panu etykietę butelki, przy tym używając argumentów, że piwo bezalkoholowe jest bez alkoholu, Pan dalej krzyczał i wymachiwał rękoma, że mam wyjść z plaży, bo łamie regulamin. A że jestem z tych osób, które znają swoje prawa - przedstawiłam podstawę prawną (art. 46, ust.1 ustawy o Wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi) mówiącą o tym, że piwo bezalkoholowe nie jest zaliczane do napojów alkoholowych, ponieważ nie przekracza 0,5% objętości alkoholu. Dodając, że w regulaminie plaży nie jest zawarta reguła, że jest zakaz spożywania napojów bezalkoholowych, tylko alkoholowych. Zaproponowałam Panu, aby wezwał na miejsce Policję, skoro tak się zarzeka, że łamię prawo. Pan odwrócił się, zwyzywając mnie i mamrocząc pod nosem - wrócił do swojego zagrzanego miejsca.
+21

Guest

Uwagę zawsze można zwrócić jeśli jest ku temu powód ale wszystko zależy od sposobu w jaki sie to robi. Na tej plaży gorzej chyba nigdy nie było. Zajmują się tym nieodpowiednie osoby.
-13

Guest

Nie Moczył nog tylko pływał. I każdy widział i wie jaka prawda. A ci co piszą że moczył to chyba są z nim w mówię by oczerniać wszystko i wszystkich

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież