BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
TRENERZY Z BARLINKA WYGRYWAJĄ TURNIEJ PLT!

W miniony weekend po raz drugi został zorganizowany turniej Polskiej Ligi Tenisa w Barlinku. To prestiżowe rozgrywki, w których uczestniczy ponad 10 000 graczy z całego kraju. W rywalizacji wzięło udział 45 zawodników w 4 różnych kategoriach: I liga, II liga, 45+ oraz PLT Kobiet.

 

REKLAMA

 

W ciągu dwóch dni zawodnicy i zawodniczki rozegrali łącznie ponad 60 meczów! Po zaciętej rywalizacji i wielu wspaniałych spotkaniach wyłoniliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii:

W I lidze zwyciężył Szymon Bunda (Barlinek), pokonując w finale Pawła Bilickiego (Szczecin) 4/1 4/2.

W II lidze najlepszy okazał się Mateusz Lewandowski (Piła) zwyciężając w ostatnim meczu z Wojciechem Urbaniakiem (Gościm) 4/1 4/1.

W kategorii 45+ triumfował Wojciech Tomków (Słubice), który w rozgrywce finałowej pokonał Pawła Kalickiego (Żary) 4/2 4/2.

Wśród Pań najlepsza okazała się Marta Wiśniewska (Barlinek), a drugie miejsce wywalczyła Sylwia Mularczyk (Koszalin).

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom wspaniałej sportowej postawy i walki w duchu fair play. Składamy również podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali nas podczas organizacji tych zawodów!

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.