pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
SIERPIEŃ Z BARLINECKIM OŚRODKIEM KULTURY

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza Was na kolejny miesiąc „Lata z pegazem”. W sierpniu, nie zabraknie kolejnych atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych. Co nas czeka w tym miesiącu? Przede wszystkim zapraszamy Was na warsztaty, wystawy i zajęcia. Będzie też spotkanie z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, spacery nordic walking i wspólna zabawa w detektywów.

 

REKLAMA

 

Sierpień to także cztery duże wydarzenia. Pierwsze z nich to „Holi – święto kolorów”, na którym spotkamy się na CrossFit, jodze, będzie spektakl dla dzieci, wystawa, koncert oraz „Pianaparty” i zabawy dla najmłodszych ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. Drugie wydarzenie to koncert charytatywny organizowany wspólnie z Fundacją Przyjaciele Czterech Łap. Trzecim wydarzeniem jest Festiwal Dobrego Jedzenia i Piwa. Ostatnie to I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym programem na sierpień.

Szczegóły na plakacie.

 

BOK - nadesłane

 

SIERPIEŃ Z BARLINECKIM OŚRODKIEM KULTURY

 

Pin It

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Ze miastu nie szkoda pieniedzy na takie.... COŚ. Atrakcje żałosne.

Wszystko dla najmłodszych... , dla dzieci..., a co dla innych, dla reszty, trochę starszych, tych co nie mają małych dzieci...???
+2

Guest

Program rzeczywiście powala:)))
Festiwal Dobrego Jedzenia i piwa, przyjadą żeby zarobić kasę a jaki udział ma w tym pseudo wydarzeniu gmina? Chyba że płacą płacowe oczywiście ci co sprzedają.
Holi- święto kolorów fajny punkt ale pod warunkiem że to dodatek do imprezy tak jak robią Pyrzyce.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.