BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
SIERPIEŃ Z BARLINECKIM OŚRODKIEM KULTURY

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza Was na kolejny miesiąc „Lata z pegazem”. W sierpniu, nie zabraknie kolejnych atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych. Co nas czeka w tym miesiącu? Przede wszystkim zapraszamy Was na warsztaty, wystawy i zajęcia. Będzie też spotkanie z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, spacery nordic walking i wspólna zabawa w detektywów.

 

REKLAMA

 

Sierpień to także cztery duże wydarzenia. Pierwsze z nich to „Holi – święto kolorów”, na którym spotkamy się na CrossFit, jodze, będzie spektakl dla dzieci, wystawa, koncert oraz „Pianaparty” i zabawy dla najmłodszych ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. Drugie wydarzenie to koncert charytatywny organizowany wspólnie z Fundacją Przyjaciele Czterech Łap. Trzecim wydarzeniem jest Festiwal Dobrego Jedzenia i Piwa. Ostatnie to I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym programem na sierpień.

Szczegóły na plakacie.

 

BOK - nadesłane

 

SIERPIEŃ Z BARLINECKIM OŚRODKIEM KULTURY

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Ze miastu nie szkoda pieniedzy na takie.... COŚ. Atrakcje żałosne.

Wszystko dla najmłodszych... , dla dzieci..., a co dla innych, dla reszty, trochę starszych, tych co nie mają małych dzieci...???
+2

Guest

Program rzeczywiście powala:)))
Festiwal Dobrego Jedzenia i piwa, przyjadą żeby zarobić kasę a jaki udział ma w tym pseudo wydarzeniu gmina? Chyba że płacą płacowe oczywiście ci co sprzedają.
Holi- święto kolorów fajny punkt ale pod warunkiem że to dodatek do imprezy tak jak robią Pyrzyce.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.