pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)
WYJE CO TRZECIĄ NOC?

Kilka dni temu, za pośrednictwem naszego profilu na portalu społecznościowym, otrzymaliśmy film. W dołączonej do nagrania wiadomości czytamy m.in. "Od kilku miesięcy, co trzeci dzień wyje alarm. Cała Stodolna jest poirytowana tą sytuacją. Było to zgłaszane do prezesów spółdzielni, ale zero reakcji. Można zrozumieć problemy techniczne, ale to już jest przesada". 

 

REKLAMA

 

Od siebie dodamy, że Czytelnicy skarżą się na wyjący alarm w pobliskiej galerii. W przesłanej wiadomości czytamy, iż sprawa była zgłaszana do spółdzielni mieszkaniowej. Zapytaliśmy więc o to w SM „Piast”. Oto odpowiedź, którą otrzymaliśmy:

 

W odpowiedzi na pismo informuję, że do dnia dzisiejszego nikt z mieszkańców ul. Stodolnej nie zgłosił do Spółdzielni problemu włączania się alarmu umieszczonego na galerii, zarówno telefonicznie, e-mail czy osobiście. Dodatkowo informuję, że w miesiącu sierpniu br. zaplanowano spotkanie m.in. z zarządcą galerii w sprawie podtopień bud. Stodolna 1, spowodowanych napływem znacznych ilości wody opadowej nieodebranej przez systemy odwodnieniowe zlokalizowane w granicach galerii oraz brakiem drożności kanalizacji odbierającej wody opadowe z bud. Armii Polskiej 3 i 4 oraz Chmielnej 1. Podczas tego spotkania, zostanie również poruszony przez redakcję temat.

 

W sprawie alarmu napisaliśmy też na maila podanego na oficjalnej stronie galerii. Nie mamy jeszcze odpowiedzi.

 

M.Przybylska

 

 

Pin It

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Nikt tego specjalnie nie włącza.Troche zrozumienia.Mieszkam przy Drzewnych,Barlinek Inwestycje.Jest odrobina hałasu,nie przeszkadza Mi on.Cieszę się,że ludzie mają pracę.Dziękuje Panu Bogu ,Królowej Brytyjskiej I Panu Sołowow


Polecam wizytę u audiologa, skoro nie słyszy Pan/Pani "odrobiny hałasu" z Barlinek S.A. bo dzienne i nocne decybele, które ta firma produkuje 24/7 są słyszlane na końcu ul. Chopina a pewnie i dalej. Dziękuję Panu Bogu i Królowej Puszczy Barlineckiej, że nie muszę w tej firmie pracować i jednocześnie współczuję tym, którzy muszą a nie chcą.

Pozdrawiam słyszących i niesłyszących.
A.L.
+10

Guest

Szanowni Państwo, mała poprawka alarm nie władcza się co trzy dni lecz regularnie każdej nocy , a nawet kilka razy w nocy , pomiędzy godz 4:00-5:00 alarm władcza się dlatego ze osoba która przywozi prasę do skrzyni na zewnątrz od strony logistycznej galerii podjeżdża sobie i zostawia towar uruchamia alarm i nic sobie z tego nie robi, następny raz Pani od piekarni władcza alarm kolejny raz , najgorsze jest to ze nikt sobie z tego nic nie robi i tak codziennie. Skłaniam się do skierowania sprawy do sądu o zakłócanie miru nocnego bo gdybym chciał wstawać codziennie o 4:00 lub wcześniej to ustawił bym sobie pobudkę o tej porze.
Pozdrawiam serdecznie Sylwester ul. Stodolna 1
+13

Guest

Tragedia z tym alarmem. W nocy o 4 pobudki , po 5, po 6. Nie wiem co robi ochrona że ten alarm wyje po kilkanaście minut. Niech coś z tym zrobią!!!
-4

Guest

To raczej nikt nie bawi się w uprzykrzanie nocy sąsiadom, ale wszędobylskie małe muszki, tzw. przecinki, wchodzą w czujki ruchu i wyzwalają alarm.
-10

Guest

Nikt tego specjalnie nie włącza.Troche zrozumienia.Mieszkam przy Drzewnych,Barlinek Inwestycje.Jest odrobina hałasu,nie przeszkadza Mi on.Cieszę się,że ludzie mają pracę.Dziękuje Panu Bogu ,Królowej Brytyjskiej I Panu Sołowow
+4

Guest

Kilka dni temu działo się dokładnie tak samo przy ul . Szpitalnej . Alarm umieszczony na ścianie budynku hałasował po kilkanaście razy , zwłaszcza w godzinach wieczornych a bywało że i w nocy jakby ktoś urządzał sobie zabawę .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.