Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 piątek 26 kwietnia 2024r.   imieniny: Artemon, Klaudiusz, Marcelin

Reklama

A A A
TWÓJ NAJLEPSZY POŚREDNIK KREDYTOWY

Zastanawiasz się nad kredytem? Nie wiesz, który bank wybrać? Nie chcesz dać się oszukać? Pozwól, abym specjalnie dla Ciebie, wybrała najlepsze rozwiązanie finansowe, zarówno w kredytach hipotecznych jak i gotówkowych.

Nazywam się Nikola Urbańska i jestem pośrednikiem kredytowym. Posiadam 5-letnie doświadczenie w branży finansowej oraz odpowiednie wykształcenie, by wspierać Państwa na każdym etapie procesowania kredytu.

W moim biurze, znajdziecie Państwo ofertę większości banków w Polsce. Wykonywana przeze mnie usługa, jest całkowicie darmowa, bowiem wynagrodzenie pośrednika pokrywają banki. Swoim Klientom oferuję pomoc w wyborze kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych oraz firmowych. 

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie i staram się znaleźć rozwiązanie dopasowane do Jego potrzeb oraz możliwości. Zapraszam także wszystkich, którzy zastanawiają się nad kredytem a nie wiedzą czy posiadają zdolność. Pomogę w jej zbadaniu. Ponadto odpowiem na każde pytanie i wytłumaczę prostym językiem wszelki niejasności związane z zaciągnięciem kredytu. Wyjaśnię różnice pomiędzy ofertami i bankami.

Zalety skorzystania z moich usług:

  • darmowa pomoc specjalisty,
  • pełne wsparcie podczas procesu kredytowego,
  • dzięki dostępowi do oferty wielu banków przedstawiam klientom wszystkie dostępne możliwości,
  • nie jestem związana z żadnym z banków, jestem niezależnym doradcą,
  • dzięki współpracy ze mną, nie ma potrzeby poświęcania kilku dni na poznanie ofert każdego banku z osobna,
  • dzięki temu, że nie jestem pracownikiem banku, mam więcej czasu na zajęcie się indywidualnie sprawą każdego Klienta (nie mam dodatkowych obowiązków związanych z obsługą klientów jak pracownicy banków),
  • godziny mojej pracy są elastyczne, dopasowuję się do moich Klientów.

Zapraszam do sprawdzenia swoich możliwości finansowych. Policzymy zdolność. Poszukamy banku, który akceptuje konkretną sytuację zawodową i mieszkaniową. Wybierzesz spośród kilkunastu ofert tę, którą uznasz za najlepszą dla siebie.

Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą oraz kompetentną, do każdej sprawy wkładam serce i poświęcam się jej w 100%. Takie podejście pozwala mi śmiało wierzyć, że dzięki swojej pracy, pomagam spełniać marzenia, od tych najmniejszych, po te bardzo duże. Największą satysfakcję, dają mi późniejsze odwiedziny i podziękowania Klientów zadowolonych z mojej pomocy.

 

TWÓJ NAJLEPSZY POŚREDNIK KREDYTOWY

 

Zapraszam do kontaktu.

Pośrednik kredytowy Nikola Urbańska

Al. 1 Maja 22/I (biuro Urbański Nieruchomości)

Tel. 535 678 688

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FB: facebook.com/kredytybarlinek

 

 

Witam serdecznie :) Na początek chciałam Wam powiedzieć kilka słów o sobie i o tym czym się zajmuje. W mojej ofercie...

Opublikowany przez Nikola Urbańska - Ekspert Finansowy Urbański Finanse Poniedziałek, 12 lipca 2021