BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
UDERZYŁ W DRZEWO I DACHOWAŁ

03 sierpnia po godz. 18.00 w Moczkowie przy ul. Myśliborskiej, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Z nieznanych przyczyn, kierujący Oplem uderzył w drzewo.

 

REKLAMA

 

W następstwie uderzenia, auto dachowało. W samochodzie był tylko kierowca i na szczęście nic mu się nie stało. Na czas pracy służb, droga w kierunku Rychnowa była zablokowana. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden z JRG w Myśliborzu, dwie karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

 

M.Przybylska

 

 

🚨 159/2021 ⚠️ Wypadek - dachowanie 🚒 499[Z]01 🚒 499[Z]18 📆03.08.2021r. godz. 18:18 📍 Moczkowo, ul. Myśliborska SIŚ: 🚔 Policja Barlinek 🚑 ZRM Barlinek 🚑 ZRM Myślibórz 🚒 JRG Myślibórz

Opublikowany przez OSP Barlinek Wtorek, 3 sierpnia 2021

 

 

Komentarze

+26

Guest

Jedna osoba... kierowca a tam aż dwie karetki? a jak potrzebna jest to brak z Barlinka i czekać czekać na karetkę z Choszczna. Porażka

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.