niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Grają jak z nut
Mimo młodego wieku, 10-11 lat, mogą poszczycić się nie lada osiągnięciami. Mowa o piłkarzach trenowanych przez Andrzeja Perske. Tylko od września do grudnia rozegrali oni 20 meczy piłkarskich. Zarówno na powietrzu jak i w halach sportowych. Ich bilans jest imponujący. 13 zwycięstw, 4 porażki i 3 remisy.

W pokonanym polu pozostawili takie drużyny jak Widzew Łódź czy TBS Berlin. Zwyciężyli w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej w Gorzowie Wlkp. Tak dobra gra młodych barlinian sprawiła, że 17 stycznia 2009 roku wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej we Wronkach.

REKLAMA

Dotychczasowym królem strzelców, z 14. bramkami, jest Jakub Perske. A razem z nim trenuje 48. jego kolegów. – Trenujemy w sali gimnastycznej Gimnazjum na ul. Leśnej – informuje trener zespołu. – Mimo, że sala jest niewielka, dobrze na się tutaj spędza czas. Chłopcy są bardzo ambitni, wykazują wielką wolę walki. Lubią grać i wygrywać. - Ogromna w tym zasługa zarówno ich, jak i ich rodziców, na których zawsze można liczyć, kiedy zachodzi taka potrzeba.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/pilkarze/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]} 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież