BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
POSZUKIWANIA NA JEZIORZE BARLINECKIM

13 sierpnia w godzinach wieczornych, wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu osoby w wodzie. Zdarzenie miało miejsce na „Barlineckim szlaku przygody wokół Jeziora Barlineckiego”, przy drugim pomoście (gdzie stoją łabędzie).

 

REKLAMA

  

Świadkowie zgłosili, że na brzegu pozostały rzeczy mężczyzny, jednak on nie powrócił. Wieczorem zadysponowano ekipy poszukiwawcze, w tym OSP Barlinek, JRG Myślibórz, WOPR Pełczyce i Policję. 

Z uwagi na porę nocną poszukiwania przerwano, jednak w sobotę rano zostały one wznowione. Nie wiadomo co się stało z mężczyzną. Czy gdzieś dopłynął, czy jest na którejś z wysp. Poszukiwania trwają.

 

M.Przybylska

 

POSZUKIWANIA NA JEZIORZE BARLINECKIM

 

Wznowiono poszukiwania mężczyzny, który wczoraj prawdopodobnie pozostawił na brzegu swoje ubranie i poszedł pływać. Nadal nie wiadomo gdzie jest zaginiony i czy ktoś zaginął. Być może dopłynął w którymś miejscu do brzegu. Jeśli tak, a wierzymy, że tak jest – prosimy aby skontaktował się ze służbami ❗️ Nikt do chwili obecnej nie zgłosił zaginięcia żadnej osoby.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 14 sierpnia 2021

 

Na Jeziorze Barlineckim trwają poszukiwania osoby, która weszła do wody i już z niej nie wyszła. Trzymamy kciuki za powodzenie akcji.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Piątek, 13 sierpnia 2021

 

 

 

Komentarze

-3

Guest

Miejsce do wodowania z parkingiem płatnym plus szlaban i automat parkingowy!
Przecież można zarobić jakieś pieniądze i zapewnić szybkie wodowanie dla ratowników ale Barlinek jest mało przyjazny dla turystów.
+7

Guest

Mam nadzieję że wszystko się pozytywnie wyjaśni. Znaleziona odzież okaże się poprostu przez kogoś pozostawioną. Wierzę także że posiłki z województwa pomogą naszym *** rozgonić raz na zawsze codzienne libacje alkoholowe spędzającej wakacje młodzieży
-3

Guest

Kobieta go zostawiła. Uniósł się facet honorem. Niech myśli że się utopił, tymczasem bawi się w najlepsze z jej koleżankami pod papugami. Oby tak było.
+14

Guest

Cytuję Guest:
Na szlaku są kamery, może tak uda się zidentyfikować poszukiwaną osobę.

Słynny monitoring o którym wszyscy słyszeli a którego nikt nie widział i nie użył.
+8

Guest

Podpatrując całą akcję niestety nasuwa się refleksja o braku miejsc do szybkiego wodowania łodzi ratunkowych, zwłaszcza w miejscach "dzikich kąpielisk". Ktoś powinien takie sytuację przewidzieć, tu chodzi czasami o sekundy by uratować ludzkie życie.
+32

Guest

Proszę o udostępnienie zdjęć znalezionych ubrań jeśli nie wiecie kogo szukacie to pomogą ludzie którzy widzieli tak ubranego osobnika a tak to szukanie w ciemno. Nad morzem była podobna akcja i zdjęcia ubrań zaraz były w internecie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.