BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
DUŻY POŻAR POLA

14 sierpnia w godzinach popołudniowych, doszło do dużego pożaru pola między miejscowościami Sarnik a Pełczyce. Dym było widać z odległości kilku kilometrów. W walce z ogniem nie pomagał silnie wiejący wiatr.

 

REKLAMA

  

Z informacji udzielonych nam przez strażaków z OSP Pełczyce wiemy, że pożar gasiło kilka jednostek Straży Pożarnej. Paliło się ściernisko, słoma oraz leśny zagajnik. Łącznie spłonęło 16 hektarów. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Pełczyce, dwa z PSP Choszczno, OSP Krzęcin, OSP Zamęcin, OSP Płotno, OSP Bobrówko oraz OSP Barlinek. Był zadysponowany także samolot gaśniczy, jednak został odwołany i nie było go na miejscu. Walkę z pożarem wspierali też rolnicy, co jak podkreślają strażacy z Pełczyc, jest nieocenioną pomocą.

 

M.Przybylska

 

Duży pożar pola między Sarnikiem a Pełczycami.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 14 sierpnia 2021

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.