BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
MOZAIKI POWIETRZA W NIEPOŁCKU

Muzyka gruzińska to coś wyjątkowego. Coś, czego nie da się opisać, tego trzeba posłuchać. 14 sierpnia w niezwykłym miejscu - dworku w Niepołcku, odbył się koncert gruzińskich pieśni polifonicznych w wykonaniu Aleksandry Koteckiej, Tomasza Wierzbowskiego i Krzysztofa Paździory.

 

REKLAMA

 

„Mozaiki powietrza”, bo taki tytuł miało wydarzenie, to jeden z elementów projektu OKNO – ZBLIŻENIA: PRZEPŁYWY, wpisanego w coroczny cykl spotkań z niezwykłymi twórcami, metodami i kierunkami poszukiwań realizowany przez Ośrodek Teatralny KANA przy wsparciu środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie na Rzecz Ochrony Dziedzictwa "Młyn-Papiernia".

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.