Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
ZASTÓJ NA BUDOWIE?

Od kilku dni piszecie do nas, że przy budowie drogi dla rowerów nic się nie dzieje. Prace nad sześciokilometrowym odcinkiem między Dzikowem a Mostkowem, rozpoczęły się w kwietniu tego roku. Wówczas rzeczywiście, było widać tam spory ruch i maszyny budowlane, jednak teraz, słychać tylko śpiewy siedzących w trawie pasikoników.

 

REKLAMA

  

Przysyłacie nam zdjęcia, a i my pojechaliśmy zobaczyć jak to wygląda na miejscu. Faktycznie, mający powstać łącznik między wybudowanymi wcześniej odcinkami Sulimierz - Mostkowo i Dzikowo – Barlinek, jest jeszcze w fazie mocno przygotowawczej. 

 

 

Odcinek między Dzikowem a Mostkowem, budowany w ramach VII etapu budowy Trasy Pojezierzy Zachodnich, ma zostać ukończony w październiku tego roku. W związku z Waszymi pytaniami, zwróciliśmy się o wyjaśnienie sprawy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Odpowiedź opublikujmy zaraz po jej otrzymaniu.

 

M.Przybylska

 

DDR Dzikowo - Mostkowo

 

DDR Dzikowo - Mostkowo

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież