niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
DRZEWA FEST - ZAPROSZENIE

Kontynuując akcję #sercedladrzew w Barlinku, chcąc uczcić nasze barlineckie drzewa i kilka dobrych decyzji jakie podjął lokalny samorząd w ich sprawie, zapraszamy Was do wspólnego spotkania pod drzewami.

 

REKLAMA

 

Na początek spacer dla wszystkich CIEKAWSKICH którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o naszych drzewach. Spacer poprowadzi dendrolog pan Krzysztof Jankowski z Pracowni Przyrodniczej Sosenka.

Udział w spacerze jest bezpłatny i nie ma ograniczeń wiekowych. Prosimy ubrać wygodne obuwie, jeśli ktoś ma, zabrać ze sobą lornetkę i obowiązkowo dobry humor. Zbiórka o 11:00 w Parku Laskera.

Po spacerze, od 13.00-15.00 zapraszamy na wspólne świętowanie i piknikowanie przy muzyce na żywo w parku, podczas którego, drogą głosowania wybierzemy najbardziej FEST Drzewo roku 2021.

Pośród głosujących rozlosujemy nagrody.

Na miejscu będzie możliwość uczestnictwa w warsztatach manualnych, posmakowania smakołyków, które zrobili inni i podzielenia się przyniesionym przez siebie jedzeniem.

Spotkanie/Heppening ma charakter sąsiedzki i nie generujący śmieci, dlatego prosimy o przyniesienie swoich talerzyków, kubków i sztućców - tak jak byście to zrobili jadąc na biwak.

Udział jest bezpłatny i dobrowolny.

Podczas wydarzenia będziemy kręcić kolejny odcinek filmu #sercedladrzew i rozmawiać o zieleni miejskiej. Serdecznie zapraszamy.

 

Program ramowy:

11.00 - 13.00 - spacer dendrologiczny

13.00 – 15.00 - konkurs na Drzewo Fest 2021

- warsztaty kreatywne

- piknik sąsiedzki

- muzyka na żywo

 

Justyna Budzyn - nadesłane

  

#sercedladrzew w Barlinku

 

 

Komentarze

+3

Guest

Cytuję Guest:
Najlepiej spotkajmy się na Pełczyckiej przy "bezpiecznym" zjeździe na ścieżkę rowerową. Wielkie dzięki!

Wreszcie jakiś głos rozsądku! Świetna propozycja, gratuluję mądrego myślenia! Na to spotkanie można zaprosić Włodarzy miasta z Panem Burmistrzem na czele. Ta planowana ścieżka rowerowa na Pelczyckiej, jak i wiele innych w Gminie, nie tylko prosi się o konsultacje społeczne, ale co więcej decyzyjność w jej sprawie MUSI się odbyć obowiązkowo przy udziale mieszkańców. Takie są wymogi nie tylko Unii Europejskiej (dotacje unijne na budowę ścieżki) ale też jest to warunek, o którym mówi się w Planie Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Miasta Barlinek 2016-2026. Jest on dostępny na BIP i każdy może się z nim zapoznać.

Czy mogę Panią/Pana prosić aby wystąpił/a Pan/Pani z propozycją spotkania w sprawie tej ścieżki do Władz miasta Barlinka?

Dziękuję i pozdrawiam tych mądrze myślących, tych myślących głupio i tych wcale nie myślących... Ci ostatni mają najlepiej :)
A. L.
+1

Guest

Cytuję Guest:
Najlepiej spotkajmy się na Pełczyckiej przy "bezpiecznym" zjeździe na ścieżkę rowerową. Wielkie dzięki!

Trzeba było zrobić ścieżkę wzdłuż średnicówki. A drzewa muszą zostać, można je ominąć.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.