niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.2857142857143 1 1 1 1 1 Ocena 3.29 (7)
DOŻYNKI GMINNE 2021 – ZAPROSZENIE

Burmistrz Barlinka, Sołectwo Rychnów oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na Dożynki Gminne 2021. Tegoroczne Święto Plonów, odbędzie się w Rychnowie, na tamtejszym boisku piłkarskim. Impreza, rozpocznie się już wczesnym rankiem, a to za sprawą charytatywnego „Triathlonu” na rzecz zwierząt będących pod opieką OTOZ Animals Barlinek.

 

REKLAMA

 

Obchody dziękczynne za ukończenie żniw, rozpoczną się mszą św. dożynkową w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Rychnowie. Po nabożeństwie, wszyscy przejdą na boisko sportowe, gdzie tuż po Ceremoniale Dożynkowym, odbędzie się zabawa.

W części artystycznej wystąpią Antoni Płaczek, Sonata, Nova Band, Romantic, Feeling Dance Group, zespół cygański Romani Dance i Wolter. Gwiazdą wieczoru będzie zespół B-QLL. Dożynki Gminne 2021 zakończy zabawa ludowa. W trakcie Dożynek swoje stoisko zaprezentuje także Nadleśnictwo Barlinek oraz będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19. Nie zabraknie pokazu sprzętu rolniczego. Zapraszamy Was też do udział w konkursach. Szczegóły na plakatach. 

Zapraszamy.

 

BOK - nadesłane

 

DOŻYNKI GMINNE 2021 - ZAPROSZENIE

  

DOŻYNKI GMINNE 2021 - ZAPROSZENIE

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Wszedzie imprezy.W Plonnie, Mostkowie ,Rychnowie ,Pelczycach....tylko nie w Barlinku .Panie Burmistrzu wstyd!Nic Pan nie robi dla nas ,mieszkancow .NIC!

Spokojnie u nas na scenie wystąpi specjalna gwiazda tegorocznego lata, zespół "covid panica".
+9

Guest

Wszedzie imprezy.W Plonnie, Mostkowie ,Rychnowie ,Pelczycach....tylko nie w Barlinku .Panie Burmistrzu wstyd!Nic Pan nie robi dla nas ,mieszkancow .NIC!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.