pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
DACHOWANIE NA DW156

30 sierpnia po godz. 16.00, na DW156 odcinek Barlinek – Krzynka, doszło do dachowania samochodu osobowego Ford. Samochodem podróżowały dwie osoby. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Barlinek, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. 

 

REKLAMA

 

Dokładny przebieg i przyczyny będą badane przez policjantów.

Na łuku drogi, kierująca samochodem osobowym prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego doszło do dachowania auta. Kobieta została przebadana przez policjantów pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Była trzeźwa. – powiedział naszej redakcji oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

Niestety, nieuchronnie zbliża się jesień i takie opady deszczu jak dziś, a co za tym idzie śliska nawierzchnia, będzie teraz codziennością. Uważajcie na siebie!

 

M.Przybylska

 

DACHOWANIE NA DW156

 

DACHOWANIE NA DW156

 

 

Pin It

Komentarze

+9

Guest

Na tej drodze wystarczy jechać zgodnie z przepisami i nie powinno być żadnego problemu. Inną sprawą jest to, że nawet jadąc zgodnie z przepisami znajdzie się jakiś "kierowca", który zapier... sobie środkiem jezdni zmuszając innych do zjazdu na pobocze, którego przecież tam nie ma.
-7

Guest

Cytuję Guest:
może przed tymi najgorszymi bądź najsławniejszymi zakrętami postawić migający znak "zwolnij" ??
ta droga zawinęła niejedno życie a drzewa przyjęły dużo złomu na siebie...

Jestem za.
Kiedyś przyjechał do nas znajomy z którym wybraliśmy się na Okno. Znajomy prowadził samochód i nie znając tej drogi ledwo wyrabialiśmy w zakrętach. Bo wiadomo że jak jest ograniczenie do 70 to spokojnie można jechać 100.
-3

Guest

może przed tymi najgorszymi bądź najsławniejszymi zakrętami postawić migający znak "zwolnij" ??
ta droga zawinęła niejedno życie a drzewa przyjęły dużo złomu na siebie...
+3

Guest

A może by tak na Strzeleckiej ustawić dodatkowe spowalniacze: tablicę z wyświetlaną prędkością i
światła na przejściu dla pieszych, tak jak zrobiono to na pozostałych wjazdach i wyjazdach z miasta.
Prosimy włodarzy o zainteresowanie się tym problemem !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.