BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
DACHOWANIE NA DW156

30 sierpnia po godz. 16.00, na DW156 odcinek Barlinek – Krzynka, doszło do dachowania samochodu osobowego Ford. Samochodem podróżowały dwie osoby. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Barlinek, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. 

 

REKLAMA

 

Dokładny przebieg i przyczyny będą badane przez policjantów.

Na łuku drogi, kierująca samochodem osobowym prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego doszło do dachowania auta. Kobieta została przebadana przez policjantów pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Była trzeźwa. – powiedział naszej redakcji oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

Niestety, nieuchronnie zbliża się jesień i takie opady deszczu jak dziś, a co za tym idzie śliska nawierzchnia, będzie teraz codziennością. Uważajcie na siebie!

 

M.Przybylska

 

DACHOWANIE NA DW156

 

DACHOWANIE NA DW156

 

 

Komentarze

+9

Guest

Na tej drodze wystarczy jechać zgodnie z przepisami i nie powinno być żadnego problemu. Inną sprawą jest to, że nawet jadąc zgodnie z przepisami znajdzie się jakiś "kierowca", który zapier... sobie środkiem jezdni zmuszając innych do zjazdu na pobocze, którego przecież tam nie ma.
-7

Guest

Cytuję Guest:
może przed tymi najgorszymi bądź najsławniejszymi zakrętami postawić migający znak "zwolnij" ??
ta droga zawinęła niejedno życie a drzewa przyjęły dużo złomu na siebie...

Jestem za.
Kiedyś przyjechał do nas znajomy z którym wybraliśmy się na Okno. Znajomy prowadził samochód i nie znając tej drogi ledwo wyrabialiśmy w zakrętach. Bo wiadomo że jak jest ograniczenie do 70 to spokojnie można jechać 100.
-3

Guest

może przed tymi najgorszymi bądź najsławniejszymi zakrętami postawić migający znak "zwolnij" ??
ta droga zawinęła niejedno życie a drzewa przyjęły dużo złomu na siebie...
+3

Guest

A może by tak na Strzeleckiej ustawić dodatkowe spowalniacze: tablicę z wyświetlaną prędkością i
światła na przejściu dla pieszych, tak jak zrobiono to na pozostałych wjazdach i wyjazdach z miasta.
Prosimy włodarzy o zainteresowanie się tym problemem !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.