BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 4.14 (7)
KOLEJNE DACHOWANIE

Opady deszczu i śliska nawierzchnia, bywa niestety zdradliwa. 31 sierpnia, doszło do kolejnego dachowania samochodu w ostatnim czasie. Przed godz. 10.00 na DW151, z zakrętu wypadł samochód osobowy VW.

 

REKLAMA

  

Kierujący, który jechał od strony Barlinka podróżował sam i na szczęście nic mu się nie stało. Zdarzenie miało miejsce przed Łubianką. Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk:

 

Kierujący VW prawdopodobnie niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i dachował. Został przebadany przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Nic mu się nie stało.

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp OSP Barlinek, dwa z JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

 

Jacek Słomka

  

 

Komentarze

+6

Guest

Nawet przy stosunkowo niskiej prędkości w złych warunkach do jazdy moze stac sie taki wypadek, wystarczy jeden glupi blad kierowcy i kończy sie w rowie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.