pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
4.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 4.14 (7)
KOLEJNE DACHOWANIE

Opady deszczu i śliska nawierzchnia, bywa niestety zdradliwa. 31 sierpnia, doszło do kolejnego dachowania samochodu w ostatnim czasie. Przed godz. 10.00 na DW151, z zakrętu wypadł samochód osobowy VW.

 

REKLAMA

  

Kierujący, który jechał od strony Barlinka podróżował sam i na szczęście nic mu się nie stało. Zdarzenie miało miejsce przed Łubianką. Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk:

 

Kierujący VW prawdopodobnie niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i dachował. Został przebadany przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Nic mu się nie stało.

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp OSP Barlinek, dwa z JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

 

Jacek Słomka

  

 

Pin It

Komentarze

+5

Guest

Nawet przy stosunkowo niskiej prędkości w złych warunkach do jazdy moze stac sie taki wypadek, wystarczy jeden glupi blad kierowcy i kończy sie w rowie

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.