pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (8)
PO RAZ KOLEJNY TRASA BARLINEK - ŁUBIANKA

Droga Wojewódzka 151, a konkretnie jeden z jej odcinków Barlinek – Łubianka, nie należy do najszczęśliwszych dla kierowców. Dziś 03 września przed godz. 7.00, doszło tam do zdarzenia drogowego, w którym brał udział samochód osobowy Audi.

 

REKLAMA

 

Jak powiedział naszej redakcji oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk:

 

Kierująca autem osobowym, chcąc ominąć sarnę, która wbiegła na drogę, zjechała na pobocze i dachowała. Kobieta została przebadana przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Była trzeźwa. Samochodem podróżowały trzy osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Barlinek, JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniała dokładny przebieg i przyczyny kolizji. To już kolejne zdarzenie na tej drodze w ciągu zaledwie czterech dni.

 

Jacek Słomka

Foto: Czytelnik - dziękujemy 

 

 

Pin It

Komentarze

+3

Guest

Pytanie kto i kiedy poruszy temat przebudowy drogi Barlinek - Gorzów. Teraz mamy coś zbliżonego do definicji drogi. Drogi, na której ledwo mijają się dwa samochody ciężarowe. Drogi, po której jazda rowerem to jazda z duszą na ramieniu. W wielu rejonach Polski władze lokalne bardziej dbają o swój rejon co widać między innymi po przebudowie obecnych dróg jak i tworzeniu nowych tras. Znam gminy dużo biedniejsze od naszego Barlinka a jednak coś się tam dzieje. Trasa Barlinek - Gorzów co chwilę pochłania ludzkie życie i to nie jest tylko wina prędkości. Nie ma nic gorszego niż przyzwalanie na byle jakość. Nie piszę, że Barlinek ma budować drogę, ale że wypadało by w końcu zadziałać w tym temacie.
+7

Guest

A w nocnej opiece w Barlinku znowu nie ma lekarza . Pielęgniarka sama na posterunku. Rozumiem że jak mamy nagła sytuację to do Szczecina . Panie prezesie co pan na to
+6

Guest

a za barierkami poduszki i kołderki żeby drogowi zapier****cze się nie poobijali.
Mózgu żadna barierka nie zastąpi

Cytuję Guest:
A może barierki energochłonne na zakrętach?
+30

Guest

Dwa tygodnie i cztery dachowania ! To nie jest wina kierujacych,tylko wywrotnych aut.Trzeba zamontowac boczne kolka podporowe,jak w rowerkach. To jest efekt przyzwolenia na szybka,bezkarna jazde.Pora to zmienic !

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.