niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (8)
PO RAZ KOLEJNY TRASA BARLINEK - ŁUBIANKA

Droga Wojewódzka 151, a konkretnie jeden z jej odcinków Barlinek – Łubianka, nie należy do najszczęśliwszych dla kierowców. Dziś 03 września przed godz. 7.00, doszło tam do zdarzenia drogowego, w którym brał udział samochód osobowy Audi.

 

REKLAMA

 

Jak powiedział naszej redakcji oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk:

 

Kierująca autem osobowym, chcąc ominąć sarnę, która wbiegła na drogę, zjechała na pobocze i dachowała. Kobieta została przebadana przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Była trzeźwa. Samochodem podróżowały trzy osoby. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Barlinek, JRG Myślibórz, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniała dokładny przebieg i przyczyny kolizji. To już kolejne zdarzenie na tej drodze w ciągu zaledwie czterech dni.

 

Jacek Słomka

Foto: Czytelnik - dziękujemy 

 

 

Komentarze

+3

Guest

Pytanie kto i kiedy poruszy temat przebudowy drogi Barlinek - Gorzów. Teraz mamy coś zbliżonego do definicji drogi. Drogi, na której ledwo mijają się dwa samochody ciężarowe. Drogi, po której jazda rowerem to jazda z duszą na ramieniu. W wielu rejonach Polski władze lokalne bardziej dbają o swój rejon co widać między innymi po przebudowie obecnych dróg jak i tworzeniu nowych tras. Znam gminy dużo biedniejsze od naszego Barlinka a jednak coś się tam dzieje. Trasa Barlinek - Gorzów co chwilę pochłania ludzkie życie i to nie jest tylko wina prędkości. Nie ma nic gorszego niż przyzwalanie na byle jakość. Nie piszę, że Barlinek ma budować drogę, ale że wypadało by w końcu zadziałać w tym temacie.
+7

Guest

A w nocnej opiece w Barlinku znowu nie ma lekarza . Pielęgniarka sama na posterunku. Rozumiem że jak mamy nagła sytuację to do Szczecina . Panie prezesie co pan na to
+6

Guest

a za barierkami poduszki i kołderki żeby drogowi zapier****cze się nie poobijali.
Mózgu żadna barierka nie zastąpi

Cytuję Guest:
A może barierki energochłonne na zakrętach?
+30

Guest

Dwa tygodnie i cztery dachowania ! To nie jest wina kierujacych,tylko wywrotnych aut.Trzeba zamontowac boczne kolka podporowe,jak w rowerkach. To jest efekt przyzwolenia na szybka,bezkarna jazde.Pora to zmienic !

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież