pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
4.6363636363636 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11)
W MOCZKOWIE OTWARTO PLAC ZABAW

Kosztowało blisko 76 tys. zł a prace nad jego realizacją, rozpoczęto w lipcu tego roku. Mowa o „Centrum rekreacyjnym mieszkańców Moczkowa”, którego otwarcie odbyło się 05 września. Z zaproszenia na imprezę skorzystali nie tylko mieszkańcy osiedla „Leśnik”, ale także wielu mieszkańców Barlinka.

 

REKLAMA

  

Uroczystego przecięcia wstęgi, dokonali burmistrz Dariusz Zieliński, przewodniczący RM Mariusz Maciejewski, sołtys Moczkowa Piotr Kołosowski oraz jedna z najmłodszych mieszkanek sołectwa. Były gry i zabawy dla najmłodszych, które poprowadziła radna RM Barlinka Iwona Rudnicka. Nie zabrakło waty cukrowej, malowania twarzy i baniek mydlanych od Fizi Kieszonki. Podczas spotkania, sołtys Piotr Kołosowski, podziękował młodym mieszkańcom osiedla za pomoc w sprzątaniu placu zabaw. Słodycze z rąk sołtysa i burmistrza odebrali – Agata Jąg, Nadia i Kacper Szokaluk oraz Adam Jarosz. W przygotowywaniu placu na otwarcie, uczestniczyli też nieco starsi. Oni również otrzymali podziękowania. A byli to: Zbigniew Siedlecki, Wanda Kruzel, Ewelina Kalinowska, Małgorzata Jąg oraz Rada Sołecka. Otwarciu placu zabaw towarzyszyła akcja DKMS, podczas której, można było zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku. Imprezę poprowadził Simon F.

Przypomnijmy, że „Centrum rekreacyjne mieszkańców Moczkowa”, to nowy plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna. Na osiedlu „Leśnik”, postawiono huśtawki, karuzelę, domek ze zjeżdżalnią, stół do ping-ponga oraz urządzenia do ćwiczeń. Wszystko to, powstało dzięki projektowi, który został zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego. Później w głosowaniu, otrzymał on najwięcej głosów mieszkańców gminy Barlinek.

 

M.Przybylska

 

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.