pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
NIKT NIC NIE ZROBIŁ

W artykule „Zapomniane parkowe atrakcje”, który ukazał się na naszej stronie 9. lipca br., pisaliśmy m.in. o plenerowej szachownicy, która znajduje się w parku im. E. Laskera. Już wtedy wskazywaliśmy, że jest ona niszczona. Ktoś wyrywa kostki z których ułożona jest szachownica.

 

REKLAMA

 

Minęły dwa miesiące i nikt tematem się nie zainteresował. Szachownica jest dalej dewastowana. Wyrwanych kostek jest coraz więcej. Stąd pytanie. Czy rzeczywiście tak trudno szachownicę przywrócić do stanu pierwotnego? Może nadszedł czas, żeby w końcu ułożyć jej kwadraty prawidłowo? A może ktoś czeka, aż wszystkie kostki zostaną rozkradzione i będzie po problemie? Za jakiś czas do tematu wrócimy.

 

Jacek Słomka

 

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.