BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2.8 1 1 1 1 1 Ocena 2.80 (5)
ZAPOMNIANE PARKOWE ATRAKCJE

Kilkanaście dni temu, w trakcie sesji barlineckiej Rady Miejskiej, radni zajmowali się m.in. tematem przygotowania gminy do sezonu turystycznego. Wielkiej dyskusji nie było, poruszono m.in. temat plaży miejskiej i punkt uznano za załatwiony.

 

REKLAMA

 

Ze swojej strony chcielibyśmy zwrócić uwagę, że w czasie sezonu turystycznego, osoby odwiedzające Barlinek korzystają także z Parku im. Emanuela Laskera nad Jeziorem Barlineckim. A tam? Elementy placu zabaw dla dzieci, które swoim wyglądem straszą i zniechęcają raczej do korzystania z niego. Plenerowa szachownica wygląda jak na załączonych zdjęciach. Widać, że komuś potrzebne są jej elementy. A swoją drogą może warto ją poprawić, bo od początku jest źle wykonana. Niby drobiazgi, ale warte zauważenia.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+3

Guest

Abstrahując: Mateuszek pokonał covid już przed wyborami prezydenckimi. Dzisiaj 50 zakażeń. W całej Polsce imprezy kulturalne się odbywają więc dlaczego w Barlinku nic się nie dzieje? Kino nieczynne do września. Dni Barlinka odwołane, BLT już dawno umarło. Wiem, że wygodniej jest odwołać wszelkie imprezy, oszczędzić pieniądze a później wypłacić premie urzędnikom ale pamiętajcie, że za 2 lata mamy wybory samorządowe i ocenimy wasza pracę.
+12

Guest

,Nie wiem co się stało z tym naszym miastem. Zrobiło się jakieś szare, bure nie ma już tego uroku co dawniej. Lato a tu nie ma nic do zaoferowania ani mieszkańcom a co dopiero mówić o turystach. BOK totalna porażka. Ludzie tam już wypaleni, zniechęceni odwalają lipę aby tylko coś zrobić. Imprezy powielane te same od 30 lat. Chyba nie tędy droga? I to jeszcze jak są organizowane wstyd że ci ludzie są zatrudnieni na etatach biorą za to pieniądze. Panie burmistrzu czy już nie pora oczyścić ten BOK??Czas na zmiany, są młodzi kreatywni ludzie dać im szanse. Bo to wszystko rzutuje na Pana działalność i zarządzanie gminą. Kiedyś nam zazdrościli a teraz współczują.
+10

Guest

Typowe, wybudować, przeciąć wstęgę, UMiG wychodzi do ludu. A następnie tak jak z czystością, zapomina się, że trzeba sprzątać, konserwować itd. To samo dotyczy studzienek. Kiedy ostatni raz widzieliśmy, że Płonia sprząta i przetyka studzienki??? Tylko podnoszą opłaty za wodę i ścieki ale nic nie idzie w zamian.
+13

Guest

"Miasto turystyczne" Zero infrastruktury, grilla , muzyki chociażby do kotleta , nie wspomnę o dancingu , dyskotece. Po prostu zero rozrywki. Zanim ktoś powie słowo o turystyce to niech pojedzie sobie na Mazury , nad może i zobaczy jak ludzie wypoczywają i się bawią. Barlinek ma wspaniałe warunki naturalne , ale po za tym nic nie oferuje turystą (same hotele tego nie załatwią). No morze coraz więcej betonowych parków. Łezka w oku się kręci jak wspomnę lata 70 i 80 , wtedy to miasto w biedzie ale żyło , muzyka , tańce w Gryfie , Limbie , Panoramie, piwko w Kujawiaku , ogniska , gitary itd. Nikt nie opowiadał bzdur o turystyce , tylko ona po prostu była. Spotkać na ulicy można było wybitnych ludzi zakochanych w Barlinku np. Bernard Ładysz , Jan Nowicki itd.
+7

Guest

Potrzebny jest prąd (przyłącz) oraz wzmocniony mostek od strony parkingu bo bez tego to miejsce jest martwe i marnuje się jego ogromny potencjał.
+5

Guest

Przydało by się wesołe miasteczko z karuzelą na stałe i muzyką,oraz kiosk z zimnymi napojami dla rodzin odpoczywających w parku

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.