pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
0 1 1 1 1 1
KONKURS LITERACKI O ''ŁABĘDZIE PIÓRO IM. ROMANY KASZCZYC''

Konkurs literacki „O Łabędzie Pióro” im. Romany Kaszczyc, z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród literatów amatorów. Swoich sił w tegorocznym konkursie postanowiło spróbować 21 osób „piszących do szuflady”. Wystartowali oni w kategoriach poezja oraz proza.

 

 

REKLAMA

Barlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna, zaprasza do udziału w corocznym konkursie literackim o „Łabędzie Pióro”, który od 2017 r. nosi imię niezapomnianej Romany Kaszczyc. Temat prac dowolny. Konkurs, jak każdego roku, podzielony został na dwie kategorie: prozę i poezję.  Termin zgłaszania prac: do 17 września 2021 r. Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

BOK - nadesłane

 

KONKURS LITERACKI O ''ŁABĘDZIE PIÓRO IM. ROMANY KASZCZYC''

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.