Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
KONKURS LITERACKI O ''ŁABĘDZIE PIÓRO IM. ROMANY KASZCZYC''

Konkurs literacki „O Łabędzie Pióro” im. Romany Kaszczyc, z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród literatów amatorów. Swoich sił w tegorocznym konkursie postanowiło spróbować 21 osób „piszących do szuflady”. Wystartowali oni w kategoriach poezja oraz proza.

 

 

REKLAMA

Barlinecki Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna, zaprasza do udziału w corocznym konkursie literackim o „Łabędzie Pióro”, który od 2017 r. nosi imię niezapomnianej Romany Kaszczyc. Temat prac dowolny. Konkurs, jak każdego roku, podzielony został na dwie kategorie: prozę i poezję.  Termin zgłaszania prac: do 17 września 2021 r. Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

BOK - nadesłane

 

KONKURS LITERACKI O ''ŁABĘDZIE PIÓRO IM. ROMANY KASZCZYC''

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież