BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
PRZEBIEGŁ, PRZESZEDŁ I PRZEJECHAŁ DLA ZWIERZAKÓW

Kamila Gwoździka przedstawiać Wam nie trzeba. Choć może gdyby ktoś o nim nie słyszał, to jest to człowiek, który zainicjował niejedną akcję charytatywną. Tym razem, postanowił sprawdzić swoich sił w triathlonie, by wesprzeć zwierzaki będące pod opieką OTOZ Animals Inspektorat w Barlinku.

 

REKLAMA

  

Cel jaki sobie wyznaczył to 20 km biegu, 30 km marszu i 100 km jazdy rowerem. Trenował wiele dni a pomiędzy treningami, uruchomił zbiórkę, którą promował właśnie tym triathlonem. 04 września z samego rana wyruszył z Rychnowa. Jego czas operacyjny to 13 godzin. Jednak wszyscy którzy go znają wiedzą, że on nie ma granic i zrobi wszystko, by ten czas skrócić ile tylko się da. I tak też się stało – na mecie, również w Rychnowie, pojawił się po 12 godzinach, 45 minutach i 58 sekundach!

Jak wspomniał, było ciężko, były momenty zwątpienia ale udało się, a zbiórka przekroczyła założoną wcześniej kwotę. Jeśli mają Państwo chęć wsparcie bezdomnych zwierząt, zbiórka potrwa jeszcze dwa dni. Kamil, cała redakcja składa Ci wielkie gratulacje i życzymy powodzenia przy kolejnych akcjach.

 

M.Przybylska

 

 

4 wrzesień - "Triathlon Rychnów" 🏃🏻‍♂️🚶‍♂️🚴‍♂️ Charytatywnie dla OTOZ BARLINEK ❤ ⬆️⬆️ To już historia, historia która...

Opublikowany przez Od Grubasa do Ultrasa Poniedziałek, 6 września 2021

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.