pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
PRZEBIEGŁ, PRZESZEDŁ I PRZEJECHAŁ DLA ZWIERZAKÓW

Kamila Gwoździka przedstawiać Wam nie trzeba. Choć może gdyby ktoś o nim nie słyszał, to jest to człowiek, który zainicjował niejedną akcję charytatywną. Tym razem, postanowił sprawdzić swoich sił w triathlonie, by wesprzeć zwierzaki będące pod opieką OTOZ Animals Inspektorat w Barlinku.

 

REKLAMA

  

Cel jaki sobie wyznaczył to 20 km biegu, 30 km marszu i 100 km jazdy rowerem. Trenował wiele dni a pomiędzy treningami, uruchomił zbiórkę, którą promował właśnie tym triathlonem. 04 września z samego rana wyruszył z Rychnowa. Jego czas operacyjny to 13 godzin. Jednak wszyscy którzy go znają wiedzą, że on nie ma granic i zrobi wszystko, by ten czas skrócić ile tylko się da. I tak też się stało – na mecie, również w Rychnowie, pojawił się po 12 godzinach, 45 minutach i 58 sekundach!

Jak wspomniał, było ciężko, były momenty zwątpienia ale udało się, a zbiórka przekroczyła założoną wcześniej kwotę. Jeśli mają Państwo chęć wsparcie bezdomnych zwierząt, zbiórka potrwa jeszcze dwa dni. Kamil, cała redakcja składa Ci wielkie gratulacje i życzymy powodzenia przy kolejnych akcjach.

 

M.Przybylska

 

 

4 wrzesień - "Triathlon Rychnów" 🏃🏻‍♂️🚶‍♂️🚴‍♂️ Charytatywnie dla OTOZ BARLINEK ❤ ⬆️⬆️ To już historia, historia która...

Opublikowany przez Od Grubasa do Ultrasa Poniedziałek, 6 września 2021

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.