BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Uroczystym otwarciem drogi powiatowej na odcinku Sumiak – Karsko, rozpoczną się tegoroczne dożynki powiatowo – gminne w Giżynie. Odbędą się one 18 września, na tamtejszym boisku sportowym. Po mszy św. dożynkowej, organizatorzy zapraszają na dalszą część zabawy.

 

REKLAMA

 

Nie zabraknie zabaw i konkursów, w tym tego na wybór najpiękniejszego wieńca dożynkowego.  W części artystycznej wystąpią m.in. zespół „Verba” i „Imperium”. Święto Plonów Giżyn 2021, zakończy się tradycyjną zabawą taneczną. Na dożynki zapraszają – Gmina Nowogródek Pomorski, Starostwo Powiatowe w Myśliborzu, Wiejski Ośrodek Kultury w Nowogródku Pomorskim oraz Sołectwo Giżyn.

Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

 

Gmina Nowogródek Pomorski - nadesłane

 

DOŻYNKI W GIŻYNIE – ZAPROSZENIE

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.