pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Uroczystym otwarciem drogi powiatowej na odcinku Sumiak – Karsko, rozpoczną się tegoroczne dożynki powiatowo – gminne w Giżynie. Odbędą się one 18 września, na tamtejszym boisku sportowym. Po mszy św. dożynkowej, organizatorzy zapraszają na dalszą część zabawy.

 

REKLAMA

 

Nie zabraknie zabaw i konkursów, w tym tego na wybór najpiękniejszego wieńca dożynkowego.  W części artystycznej wystąpią m.in. zespół „Verba” i „Imperium”. Święto Plonów Giżyn 2021, zakończy się tradycyjną zabawą taneczną. Na dożynki zapraszają – Gmina Nowogródek Pomorski, Starostwo Powiatowe w Myśliborzu, Wiejski Ośrodek Kultury w Nowogródku Pomorskim oraz Sołectwo Giżyn.

Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

 

Gmina Nowogródek Pomorski - nadesłane

 

DOŻYNKI W GIŻYNIE – ZAPROSZENIE

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.