pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
PODZIĘKOWANIA ZA DOŻYNKI

Rada Sołecka i Sołtys Dziedzic pragną serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom Dożynek Wiejskich, które odbyły się we wsi Dziedzice w dniu 4 września tego roku.

 

REKLAMA

 

Szczególne podziękowania ślemy Państwu Arlecie i Zbigniewowi Kosman za zakup i dostarczenie owoców oraz dla Pana Jacka Poleszczuka, Radnego z naszej Gminy za ufundowanie lodów dla dzieci biorących udział w imprezie. 

Szkoda, że termin naszych Dożynek zbiegł się w czasie z terminem Dożynek Gminnych w Rychnowie i, że nie mogliśmy w nich uczestniczyć.’

 

Rada Sołecka - nadesłane

 

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.