pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
4.375 1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (16)
I JESIENNE TARGI W RYCHNOWIE - ZAPROSZENIE

Koło Gospodyń Wiejskich w Rychnowie, Gmina Barlinek i Sołectwo Rychnów, zapraszają na I Jesienne Targi w Rychnowie. 26 września (niedziela) start godz. 10.00 boisko sportowe w Rychnowie. Atrakcji nie będzie brakowało.

 

REKLAMA

 

Zapraszamy na liczne stoiska rękodzielnicze, gastronomiczne, do strefy animacji i na prezentację miodów z lokalnych pasiek. Będziecie mogli Państwo pooglądać zabytkowe samochody, a także zobaczyć ratowników przy pracy. 

W części artystycznej wystąpi m.in. Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie”.

 

Szczegóły na plakacie.

 

Telefon do kontaktu: Ewa Stolarska 505 711 328.

 

I JESIENNE TARGI W RYCHNOWIE - ZAPROSZENIE

 

Pin It

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Patronat bezcenny. Posłowie dostali wiedzącej kasy na kampanię to ich stać. A w sklepach drożyzna. Obudź się Polsko!!!


Cukierków nie będzie roznosił za państwowe pieniądze jak w Przelewicach i zdjęć sobie robił pod publikę. Tu to dopiero była żenada i poniżanie ludzi.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.