czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4.4444444444444 1 1 1 1 1 Ocena 4.44 (18)
I JESIENNE TARGI W RYCHNOWIE - ZAPROSZENIE

Koło Gospodyń Wiejskich w Rychnowie, Gmina Barlinek i Sołectwo Rychnów, zapraszają na I Jesienne Targi w Rychnowie. 26 września (niedziela) start godz. 10.00 boisko sportowe w Rychnowie. Atrakcji nie będzie brakowało.

 

REKLAMA

 

Zapraszamy na liczne stoiska rękodzielnicze, gastronomiczne, do strefy animacji i na prezentację miodów z lokalnych pasiek. Będziecie mogli Państwo pooglądać zabytkowe samochody, a także zobaczyć ratowników przy pracy. 

W części artystycznej wystąpi m.in. Zespół Pieśni i Tańca „Szczecinianie”.

 

Szczegóły na plakacie.

 

Telefon do kontaktu: Ewa Stolarska 505 711 328.

 

I JESIENNE TARGI W RYCHNOWIE - ZAPROSZENIE

 

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Patronat bezcenny. Posłowie dostali wiedzącej kasy na kampanię to ich stać. A w sklepach drożyzna. Obudź się Polsko!!!


Cukierków nie będzie roznosił za państwowe pieniądze jak w Przelewicach i zdjęć sobie robił pod publikę. Tu to dopiero była żenada i poniżanie ludzi.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.