BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA - ZAPROSZENIE

BOK – Muzeum Regionalne w Barlinku oraz Środowiskowy Dom Samopomocy Słonecznik w „Osinie”, zapraszają na Europejskie Dni Dziedzictwa 2021. 15 września (środa) godz. 17.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9.

 

REKLAMA

 

Główną częścią obchodów, będzie prezentacja filmu „Powrócisz tu…”, nagranego w barlineckim muzeum, a jego autorami, aktorami i głównymi pomysłodawcami są pracownicy ŚDS wraz z uczestnikami „Słonecznika”. W części artystycznej wystąpi zespół „Romantic” pod kierownictwem Romana Lackowskiego. 

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.