pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
0 1 1 1 1 1
EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA - ZAPROSZENIE

BOK – Muzeum Regionalne w Barlinku oraz Środowiskowy Dom Samopomocy Słonecznik w „Osinie”, zapraszają na Europejskie Dni Dziedzictwa 2021. 15 września (środa) godz. 17.00 sala widowiskowa BOK, ul. Podwale 9.

 

REKLAMA

 

Główną częścią obchodów, będzie prezentacja filmu „Powrócisz tu…”, nagranego w barlineckim muzeum, a jego autorami, aktorami i głównymi pomysłodawcami są pracownicy ŚDS wraz z uczestnikami „Słonecznika”. W części artystycznej wystąpi zespół „Romantic” pod kierownictwem Romana Lackowskiego. 

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.