BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
SPOTKANIE Z MAŁGORZATĄ WITKO – ZAPROSZENIE

BOK – Muzeum Regionalne, zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Witko. 17 września (piątek) godz. 17.00 kawiarnia artystyczna BOK, ul. Podwale 9. Spotkanie, połączone będzie z promocją książki „Wyrka. Utracony wołyński raj. Prawdziwa historia polskiej kresowej wsi”.

 

REKLAMA

Jest to debiutancka powieść autorki. Małgorzata Witko urodziła się w Barlinku. Tu też chodziła do szkoły i pracowała w Bibliotece Publicznej. Tytułowa „Wyrka” , to miejsce urodzenia mamy pisarki. Książka jest więc pełna wspomnień ale nie tylko tych rodzinnych, bowiem są w niej zawarte również wywiady przeprowadzone m.in. z przedstawicielami rodzin z Siedliska, Ostrówek, Perespy i Hał. „Wyrka” jest powieścią opartą na faktach.

W trakcie spotkania będzie można kupić książkę w cenie 35 zł.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

  

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.