BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
SPOTKANIE Z MAŁGORZATĄ WITKO – ZAPROSZENIE

BOK – Muzeum Regionalne, zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Witko. 17 września (piątek) godz. 17.00 kawiarnia artystyczna BOK, ul. Podwale 9. Spotkanie, połączone będzie z promocją książki „Wyrka. Utracony wołyński raj. Prawdziwa historia polskiej kresowej wsi”.

 

REKLAMA

Jest to debiutancka powieść autorki. Małgorzata Witko urodziła się w Barlinku. Tu też chodziła do szkoły i pracowała w Bibliotece Publicznej. Tytułowa „Wyrka” , to miejsce urodzenia mamy pisarki. Książka jest więc pełna wspomnień ale nie tylko tych rodzinnych, bowiem są w niej zawarte również wywiady przeprowadzone m.in. z przedstawicielami rodzin z Siedliska, Ostrówek, Perespy i Hał. „Wyrka” jest powieścią opartą na faktach.

W trakcie spotkania będzie można kupić książkę w cenie 35 zł.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

  

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.