BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.2 1 1 1 1 1 Ocena 3.20 (5)
KOLEJNE MAILE I EWAKUACJA

Po raz kolejny placówki oświatowe w całej Polsce, otrzymują maile z informacją o zagrożeniu. Dziś, 16 września, informacja o groźbie rozpylenia gazu, przyszła do Przedszkola Miejskiego nr 2 „Pod Topolą”. 

 

REKLAMA

 

Wdrożono procedury, przedszkole wraz ze żłobkiem zostały ewakuowane i na czas pracy służb, dzieci przebywały w bezpiecznej odległości od budynków. Na miejsce skierowano strażaków oraz Policję.

Na szczęście nic nie znaleziono i dzieci mogły bezpiecznie powrócić do sal.

 

Jacek Słomka

Komentarze

+2

Guest

Alarm, dzieci stłoczone w szatni i przy wyjściu, a to wlaśnie tam najłatwiej coś "podłożyć". Za chwilę któreś się przeziębi...
Podłe postępowanie żartownisiów. Przez RODO nawet nie znamy tożsamości przestępców, a sama świadomość, że do końca życia będzie taki miał "nas..ne w papierach" ograniczyłaby występki.
+5

Guest

Jeśli dostają znowu w całej Polsce to znaczy, że są to akcje świadome mające cos na celu. Nie powinno być problemem dla służb powstrzymanie tego

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.