Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Głosuj na Barlinek!
Pod czujnym okiem Pani Jadwigi Pająk - nauczycielki biologii, koło biologiczne działające w SP 4 dokonało inwentaryzacji parku przy ul. Gorzowskiej. Jak się okazało, rośnie tam kilka rzadko spotykanych drzew np. glediczja trójcierniowa.

W parku spotykamy najczęściej lipy drobnolistne, żywotniki olbrzymie, dęby szypułkowe, klony, kasztanowce, brzozy brodawkowate, świerki i sosny wejmutki. Znajdujący się tu niewielki plac zabaw pozwala na chwilę relaksu dzieciom. Dawne przeznaczenie parku podkreślają tablice pamiątkowe.

REKLAMA

Całość prac zebrano w ramach projektu pt. "Parki i ogrody widziane oczami młodzieży" - Park Miejski w Barlinku przy ulicy Gorzowskiej. Aby zachęcić Państwa do odwiedzenia tego miejsca i lepszego przyjrzenia się naturze, prezentujemy kilka zdjęć zaczerpniętych z tegoż projektu, a wykonanych przez młodzież.

UWAGA INTERANUCI !!
Na stronie briggsandstratton.com.pl trwa konkurs na najpiękniejsze zdjęcie parku w opinii internautów. W rywalizacji bierze udział także zdjęcie naszego parku przy ul. Gorzowskiej wykonane prze Emilkę Grzywnę. Do konkursu ze stu parków wybrano tylko jedenaście, więc towarzystwo jest naprawdę doborowe. Na razie jesteśmy na trzecim miejscu za Kudową i Tarnowem, ale może być lepiej... Zagłosujcie na PARK w BARLINKU!

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/parki/] cols:=[4]} 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.