BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
RODZINNE ARCHIWA - ZAPROSZENIE

Stowarzyszenie na Rzecz Ochrony Dziedzictwa "Młyn-Papiernia" i Archiwum Państwowe w Szczecinie zapraszają na otwarte warsztaty "Rodzinne archiwa". Pracownicy Archiwum Państwowego w Szczecinie odpowiedzą na pytania: Czym są archiwa rodzinne? Jak odtworzyć genealogię naszej rodziny? Gdzie szukać dokumentów o naszej rodzinie? Jaką wartość archiwalną mają nasze rodzinne pamiątki? Jak przechowywać i zabezpieczyć archiwalia?

 

REKLAMA

  

Warsztaty wpisują się w temat Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa: „Tegoroczne hasło "Skarbiec pamięci” odwołuje się do wspomnień i emocji zamkniętych w rodzinnych albumach i pamiątkach przekazywanych kolejnym pokoleniom, które znalazły swój dom na Pomorzu Zachodnim. Wszystkie te elementy splatają się w barwny gobelin materialnego i niematerialnego dziedzictwa regionu” Anna Bańkowska Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Warsztaty odbędą się w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym "Młyn Papiernia" w Barlinku przy ul. św. Bonifacego 37,39 w sobotę 25 września 2021 w godzinach 11:00-14:00
Ilość miejsc jest ograniczona. Chętnych do wzięcia udziału prosimy o kontakt - Alicja Tymbarska 510 247 851 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestników zachęcamy do zabrania ze sobą rodzinnych pamiątek i archiwaliów - prowadzący warsztaty pomogą określić ich znaczenie i udzielą rad w sprawie konserwacji i przechowania.

Warsztaty zostały dofinansowane przez Powiat Myśliborski w ramach programu „Księga wsi i rodzin.

 

Stowarzyszenie na Rzecz Ochrony Dziedzictwa "Młyn-Papiernia" - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.