BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
KOLEJNE DACHOWANIE

22 września w godzinach południowych, doszło do kolejnego w ostatnim czasie dachowania auta osobowego. Zdarzenie miało miejsce na DW151 , odcinek Barlinek – Łubianka. Informacji w tej sprawie udzielił nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

 

REKLAMA

Kierujący samochodem osobowym Renault, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na prawe pobocze i dachował. Samochodem podróżowało pięć osób. Dwie osoby dorosłe oraz dwójka dzieci, zostało przetransportowanych do szpitala. Kierowcy nic się nie stało. Został przebadany przez policjantów za zawartość alkoholu  w wydychanym powietrzu, był trzeźwy.

Rzecznik myśliborskiej Policji, zwrócił się również z apelem, aby kierowcy zachowywali ostrożność szczególnie na drodze Barlinek – Łubianka. To kolejne zdarzenie drogowe zakończone dachowaniem na tym odcinku.

 

Proszę o zwrócenie uwagi na prędkość z jaką się Państwo poruszają i respektowanie przepisów Ruchu Drogowego. Zakręt, na którym w ciągu ostatnich dwóch tygodni miało miejsce kilka dachowań, jest szczególnie zdradliwy – dodał rzecznik.

 

Jacek Słomka

Foto: Czytelnik - dziękujemy 

 

 

 

Komentarze

+5

Guest

W sobotę 18 września jechałam rano do Gorzowa i też po drodze mijaliśmy rozbite auto w rowie, straż i policję. Na barlinek24 pisali o wypadku w piątek, o sobotnim chyba nic nie było. Tyle tych wypadków, ze redakcja nie nadąża donosić o wszystkich. Co to się dzieje? Ludziska, uważajcie na drogach! Sekundy nieuwagi i leżycie w rowie. Oby żywi.
+6

Guest

Dają każdemu, o mniejszym ogarnięciu "prawo jazdy". Tylko po to, żeby paliwo szło jak świeże bułeczki. Nie zważając na codzienne problemy niewinnych ludzi w życiu codziennym oraz jadących przepisowo. Ba, te drugie też chce mieć prace, więc dopuszczają. Bo ważne dzieci też chcą jeździć.
Co to by było same uśmiechnięte, szczęśliwe osoby :) Wmawia się NUDA. Smutne.
+6

Guest

Przykra sprawa. Życzę zdrowia poszkodowanym. Co zrobić aby nie doszło do większej tragedii? Wymusić ogranicze prędkości, znaki, kontrolę, mandaty! Może to doprowadzi do refleksji. Widząc pędzące tą drogą samochody, wyprzedzające na podwójnej linii, włos na głowie się jeży. Wiem, że restrykcje to ostateczność, ale nie ma co czekać. Ludzkie życie zawsze ważniejsze niż źle pojętą ,,wolność decyzji"!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.