sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
OD JUTRA PRZY SZKOLE BĘDZIE BEZPIECZNIEJ

W artykule „Kiedy teren zostanie oświetlony?”, który ukazał się na naszej stronie 20. września br., pisaliśmy o ciemnościach, jakie panują na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Leśnej. Problem zgłaszali rodzice przedszkolaków, którzy prowadzą swoje pociechy do przedszkola.

 

REKLAMA

  

Ze względu na remont, zamiast udawać się do niego ulicą Boczną, muszą korzystać z wejścia od strony boiska. A tam, wcześnie rano jest bardzo ciemno. Kiedy więc wspomniany teren zostanie oświetlony? Zapytaliśmy o to Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego. Oto odpowiedź, jaką otrzymaliśmy.

 

„Oświetlenie terenu Szkoły Podstawowej Nr 1, od strony boiska, którym poruszają się dzieci i rodzice do przedszkola, zostało zlecone specjalistycznej firmie zajmującej się wykonywaniem robót elektrycznych. Dokonana została ocena techniczna istniejących lamp i postanowiono wymienić lampy na stojących w tym rejonie słupach na oprawy typu ledowego. Nowe lampy zapewnią prawidłowe oświetlenie dojścia do przedszkola. Termin realizacji zadania, zgodnie z zapewnieniem wykonawcy do 23 września br.”

 

Jacek Słomka

 

Lampy już świecą.

 

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
I nie można było tak odrazu! Wszystko trzeba w tej gminie pokazywać palcem!

Na tym polega aktywność obywatelska, to nie wina gminy. Jest problem i mają to szybko rozwiązać.

A oni to co nie mieszkają w Barlinku??? że palcem trzeba wszystko pokazywać
-1

Guest

Cytuję Guest:
I nie można było tak odrazu! Wszystko trzeba w tej gminie pokazywać palcem!

Na tym polega aktywność obywatelska, to nie wina gminy. Jest problem i mają to szybko rozwiązać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.