czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
3.6470588235294 1 1 1 1 1 Ocena 3.65 (17)
CARREFOUR EXPRESS W NOWEJ LOKALIZACJI

Carrefour to sieć sklepów i marketów znana w całej Polsce od lat. Na mapie Barlinka 31.08 pojawił się sklep Carrefour Express, który podobnie jak większe, marketowe wersje sklepu, obfituje w szeroką gamę produktów oraz niskie, konkurencyjne ceny.

 

W sklepie znajdą państwo różnego rodzaju słodycze, dania gotowe idealne do szkoły czy pracy, alkohole, nabiał, chemię i nie tylko. Dużą cechą Barlineckiego Carrefoura jest świeże pieczywo dostarczane z lokalnej piekarni "Boratyn".

Oprócz tego sklep posiada własną aplikację dostępną do pobrania w sklepie sklepie play za darmo, a w niej kupony rabatowe na wybrane produkty. Właściciel daje także możliwość zamawiania większej ilości produktów za uprzednią kaucją zabezpieczającą sklep na wypadek nie odebrania zamówienia w umówionym terminie.

Carrefour Express znajduję się przy głównej ulicy miasta, a dokładniej Niepodległości 15, serdecznie zapraszamy również do polubienia strony na Facebooku (Sklep Carrefour Barlinek) w celu śledzenia aktualnych ofert i promocji.

 

 

zapraszamy na promocje w tym tygodniu wszystkie produkty milka -20% i inne zapraszamy

Opublikowany przez Sklep Carrefour Barlinek Wtorek, 21 września 2021

 

[Artykuł sponsorowany]