BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
V WIEJSKA 10-TKA

Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy na bieg (szybki marsz) Wiejska 10-tka organizowany przez Sołectwo Nowogródek Pomorski oraz Stowarzyszenie Nasza Gromada. Tegoroczny bieg odbędzie się 3 października 2021r. (niedziela) w godzinach od 14:00 do 16:00.

 

REKLAMA

 

Dziesięciokilometrowa trasa wiedzie z Nowogródka do Trzcinnej i z powrotem, nawierzchnia w większości asfaltowa. Uczestnicy będą rywalizować w kategoriach OPEN, Mieszkaniec Gminy Nowogródek Pom. oraz w kategoriach wiekowych. Nowością w tym roku jest kategoria Strażak OSP. Startujemy o godzinie 14:00 z Placu św. Floriana. w Nowogródku Pom.

Zapisy internetowe na stronie lub w dniu zawodów od 12:00 do 13:30. 

 

Sołectwo Nowogródek Pomorski - nadesłane

 

 

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Organizator zrezygnował z nagród chociaż symbolicznych zwycięzców w kategoriach wiekowych i to wg wielu położyło frekwencję. Szkoda.

No jak ktos biegnie w Nowogródku dla nagród to nawet nie szkoda ze go zabraknie xD Świetna impreza brawo dla tych ktorym sie chce bezinteresownie zrobic cos dla ludzi. Bo np w Barlinku dzieki covidowi nikt nic nie musi ( bieg szlakiem przygody, bieg tropem wilczym itd....
+2

Guest

Organizator zrezygnował z nagród chociaż symbolicznych zwycięzców w kategoriach wiekowych i to wg wielu położyło frekwencję. Szkoda.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.