niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (4)
RADNY MICHAŁ ANTOSIEWICZ ZAPRASZA NA SPOTKANIE

Szanowni Państwo, w związku z pełnieniem funkcji radnego w Radzie Miejskiej Barlinka, chciałbym zaprosić Państwa na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dniu 30.09.2021r., o godzinie 17:30 na pierwszym piętrze w Przedszkolu miejskim nr 1 im. J. Porazińskiej przy ul. Kombatantów 3, oczywiście przy zachowaniu obostrzeń, zaleceń, jakie wymagane są podczas spotkań w zamkniętych pomieszczeniach w związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2.

 

Spotkanie z Państwem ma na celu zapoznanie się z Państwa oczekiwaniami, uwagami, problemami związanym z funkcjonowanie naszego miasta, a także poruszenie sprawy, chociażby braku przejścia dla pieszych na ul. 11-Listopada ułatwiającego przejście przez jezdnie dzieciom udających się z jednej części osiedla na drugie gdzie jest, chociażby plac zabaw.

 

W przypadku braku możliwości przybycia na spotkanie, uwagi, sprawy, którymi według Państwa należy się zająć, proszę kierować na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez aplikacje !go Gmina Barlinek.

 

Michał Antosiewicz

 

[Artykuł sponsorowany]