BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)
REGATY PUCHAR CZTERECH WYSP I WYŚCIG O PUCHAR JĘDRKA

W najbliższy weekend na Jeziorze Barlineckim zostaną rozegrane regaty zakończenia sezonu tj  w sobotę 2 października Puchar Czterech Wysp oraz Wyścig o Puchar Jędrka rozgrywany w niedzielę 3 października. Start do zawodów godzina 11.00, akwen – całe jezioro, łącznie z przesmykiem między Moczkowem a wyspą Wiśniową.

 

REKLAMA

 

W związku z tym prosimy wędkarzy o omijanie otwartych wód i nie rozstawianie sprzętu szczególnie w rejonie przesmyku, gdyż tamtędy będą przechodziły jachty w każdym z sześciu wyścigów. Start prowadzony będzie z rejonu zatoki przy przystani lub między plażą a SP1 – w zależności od warunków pogodowych.

Regaty niedzielne to nowa konwencja zabawy na wodzie – do startu przystąpią wszystkie jednostki pływające, od ciężkiej DZ po lotne Omegi. Trasa Strzelecka – „spalonka” na Moczkowie.

Zapraszamy do obserwowania zawodów, będzie nas widać z każdego (niemal) punktu brzegowego.

 

KŻ SZTORM - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.