pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
PIOTR TALIK NOWYM BURMISTRZEM BARLINKA

Nowym Burmistrzem Barlinka, choć nam powiedział, że został właśnie królem, od dziś jest Piotr Talik. 1 października ten młody, bo dopiero pięcioletni włodarz miasta, wszedł do swojego gabinetu w barlineckim Ratuszu i usiadł w fotelu.

 

REKLAMA

  

Dariusz Zieliński, założył mu na szyję insygnia władzy, czyli łańcuch i pozwolił władać miastem przez jeden dzień. Piotruś wraz z rodzicami na co dzień mieszka w Niemczech. W 2020 roku, podczas XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za kwotę 300 zł wylicytowano „Fotel Burmistrza”. 

 

 

 

Zwyciężczyni aukcji, powiedziała nam wówczas, że będzie to prezent dla syna kolegi, Piotrusia. I dziś właśnie, udało się tą niespodziankę zrealizować. Podczas wizyty w Ratuszu nie zabrakło prezentów, słodkości i rozmów, nie tylko z Dariuszem Zielińskim, bowiem nowy burmistrz, jest na tyle odważny i otwarty, że zagadywał każdą pracującą w urzędzie osobę.

Piotruś, życzymy Ci, aby barlineccy radni wraz z burmistrzem spełnili Twoje marzenie i namalowali dla Ciebie Barlinek. Obiecujemy, że jeśli to zrobią, opublikujemy ten rysunek.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Barlinek
Miasto gdzie Pięcioletnie dziecko szybciej zasiądzie na fotelu Burmistrza niż dostanie się do Pediatry. :)

Na Burmistrza nie trzeba 6 lat studiów medycznych i 2 lat specjalizacji pediatrycznej...
+12

Guest

Cytuję Guest:
Barlinek
Miasto gdzie Pięcioletnie dziecko szybciej zasiądzie na fotelu Burmistrza niż dostanie się do Pediatry. :)

Smutna prawda

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.