BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA BARLINKA

W sobotę 25 września na barlineckich kortach odbył się turniej tenisa ziemnego w grze pojedynczej o puchar Burmistrza Barlinka. Była to czwarta i ostatnia już runda tegorocznego cyklu o Grand Prix Barlinka.

 

REKLAMA

 

Do turnieju przystąpiło osiemnaścioro zawodników, których w oparciu o aktualny ranking w drodze losowania podzielono na cztery grupy. Mecze w grupach toczyły się systemem "każdy z każdym" do wygranie jednego pełnego seta. Dwie najlepsze osoby z każdej z grup awansowały do strefy ćwierćfinałowej. Wygrani tej fazy spotkali się w półfinałach. Pokonani z półfinałów zagrali o trzecie a zwycięzcy zagrali o wygraną.

Podium tegorocznej edycji turnieju wygląda następująco:

I miejsce Szymon Bunda
II miejsce Sebastian Witkowski
III miejsce Jarosław Wiśniewski
IV miejsce Damian Hyży

Bardzo serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Barlinka Panu Dariuszowi Zielińskiemu za wsparcie organizacji jednego z turniejów, a także za obecność i wszelką pomoc.

Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom za walkę fair i sportową rywalizację. Tym samym zmagania o tegoroczne Grand Prix Barlinka dobiegła końca. Zwycięzcom gratuluję i już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczne proponowane przez nasz klub turnieje.

Do zobaczenia na korcie!

 

BKT - nadesłane

 

Komentarze

+4

Guest

Cytuję Guest:
a Biegi im. Jana Dobaczewskiego nie ważne? No nie ważne, panowie nie biegają, za to grają w tenisa!

No właśnie. Czy są ważne? Dla mnie nie. Do dzisiaj odbijają mi się czkawką na samo wspomnienie przymusu wzięcia udziału w tej imprezie. Jakieś "szóstki" rozdawali, abyś tylko był i robił frekwencję. Z perspektywy czasu, wydaje mi się, że formuła biegów leśnych jakie pamiętamy z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, jakoś się wyczerpała. Nikt nigdy głośno nie myślał, czy to co było dobre (bo nasze) czterdzieści lat temu, nadal jest dobre i atrakcyjne. Może czas usiąść do stołu i to przemyśleć. Oczywiście bez owego pytającego, który pożegnał się z jedynie słuszną funkcją w mieście.
A tenisistom najszczersze gratulacje - kiedy wreszcie pokonacie Szymona, który jak wcześniej Roman, rozsiadł się na tronie i nie chce się przesunąć... ;-)
+3

Guest

ja przepraszam, ale czy ktoś w tym artykule napisał że biegi czy biegacze są nieważni? absolutnie nie...wręcz przeciwnie Ci którzy grają w tenisa siłą rzeczy muszą biegać, bo na tym częściowo polega ten sport.
Czy ktoś napisał, że tenisiści nie "muszą się opłacać sami", że jak zdaje się sugerować Guest nr 2 są opłacani? absolutnie nie, jak większość amatorskich sportowców sami opłacają za realizowanie swoich pasji. Z pewnością cieszą się i podziwiają innych amatorów którzy chcą i robią ile mogą aby się realizować i kibicują w równym stopniu biegaczom jak i piłkarzom...rozumiejąc na czym polega sport amatorski, bo sport łączy a nie dzieli do czego zachęcam również komentujących, a być może wtedy będzie nam się po prostu żyło lepiej...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.