pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (8)
ZNOWU WORKI ŚMIECI

2 października po raz kolejny brzeg Jeziora Barlineckiego został posprzątany przez Łukasza Zycha. O jego akcjach pisaliśmy już kilkukrotnie, bowiem kilka razy w roku, sprząta brzeg barlineckiego akwenu, tuż przy pomoście w parku im. Emanuela Laskera.

 

REKLAMA

 

Jak mówi Łukasz, jest to ciężka praca, a jej efekty udowadniają smutną prawdę. Jesteśmy ogromnymi śmieciarzami, nie dbamy o środowisko, a przede wszystkim o to, co nasze. W minioną sobotę, Łukaszowi towarzyszyła Matylda Gaweł. Jak powiedzieli naszej redakcji, brzeg został wysprzątany do ostatniej butelki, puszki i innych śmieci. Na jak długo? Okaże się po weekendzie. Dodajmy tylko, że worki i zgromadzone w nich śmieci, to wynik ponad czterogodzinnej pracy.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+2

Guest

Pilot od telewizora? W 10 lat bym nie wymyśliła, żeby pozbyć się starego pilota wrzucając go do jeziora. Brawo dla nurków. Pełen szacun.
+1

Guest

Altanki w parku Laskera wielce kultowe. Przesiadywanie na schodkach mocno popularne, niczym na tych rzymskich. Jakże lekko przychodzi wypić piwo, soczek i wrzucić butelkę, puszkę do jeziora. Dla potomnych, dla przyszłych odkrywców, niech wiedzą, że widelce i butelki nie były nam obce. A na tych rzymskich...jakoś nie pomyślałby, aby rzucić przed siebie. Bo tam nie wypada, bo tam to my bardzo ok. A u siebie....kto bogatemu zabroni? Poznać pana? Jak się bawi szlachta? Na pohybel zgredom... No. I o to chodzi
+16

Guest

Jestem zaskoczona, że tyle śmieci zebrało w tak krótkim czasie dwoje ludzi. Widziałam te worki i myślałam że to jakaś masowa akcja. Podziwiam Was bardzo za to że nie narzekacie że jest brudno tylko działacie. A Waszą akcję warto rozpropagować. Na pewno znajdzie się wielu pomocników. A najlepiej by było gdyby ludzie przypomnieli sobie te wory śmieci złożone na nabrzeżu zanim wrzucą kolejne śmieci do naszego pięknego jeziora.
+16

Guest

Syzyfowa praca. Szkoda że natura świata jest taka że aby uczynić szkodę, wystarczy machnąć ręką, ale żeby szkodę naprawić, trzeba na przykład nurkować na dno jeziora. Szkodzenie trwa sekundę, a naprawa skutków jeżeli jest w ogole możliwa, może potrwać lata. Szkoda też że jest więcej ludzi którzy niszczą, a mniej tych co budują.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.