pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU ZAPRASZA NA UROCZYSTOŚĆ

Barlinecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, zaprasza na Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022, połączoną z utworzeniem Centrum Wolontariatu i Monitoringu Seniorów przy BUTW. 08 października (piątek) godz. 17.00 sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9.

 

REKLAMA

 

W programie m.in. wykład „Wolontariat?  Ale czy to się opłaci?”, występ zespoły artystycznego BUTW i Feeling Dance Group. Szczegóły na plakacie. 

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.  

 

BOK

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.