BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU ZAPRASZA NA UROCZYSTOŚĆ

Barlinecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, zaprasza na Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022, połączoną z utworzeniem Centrum Wolontariatu i Monitoringu Seniorów przy BUTW. 08 października (piątek) godz. 17.00 sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9.

 

REKLAMA

 

W programie m.in. wykład „Wolontariat?  Ale czy to się opłaci?”, występ zespoły artystycznego BUTW i Feeling Dance Group. Szczegóły na plakacie. 

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.  

 

BOK

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.