BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
DEBLOWY TURNIEJ BARLINEK CUP 2021

W minioną sobotę rozegrany został Deblowy Turniej Barlinek Cup 2021. Tego dnia mogliśmy gościć zawodników z Gorzowa Wielkopolskiego, Pyrzyc, Gryfina, Dębna i oczywiście Barlinka. W zawodach wzięło udział 13 par, które zostały podzielone na grupy i rozgrywały swoje mecze systemem “każdy z każdym”.

 

REKLAMA

 

Następnie najlepsze z nich zawalczyły o czołowe miejsca w turnieju. Była to wspaniała sobota, zarówno pod względem pięknej, słonecznej aury, jak również poziomu jaki zaprezentowali nam zawodnicy.

Po całodniowej rywalizacji w meczu finałowym spotkały się pary, które od początku turnieju uznawane były za turniejowych faworytów: Przemysław Glapiak/Jarosław Wiśniewski (Barlinek) oraz Jerzy Oleśniewicz/Bartosz Wargin (Gorzów Wielkopolski). W pierwszej partii goście z Ziemi Lubuskiej dominowali pod każdym względem i pewnie domknęli seta wynikiem 4/0. Drugą odsłonę rozpoczęli równie mocno wychodząc na prowadzenie 2/0. Gdy wydawało się, że wszystko zbliża się ku końcowi zawodnicy z Barlinka doszli do głosu. Bardzo dobra gra Jarosława z głębi pola oraz bezbłędne akcje wolejowe Przemysława dały im zwycięstwo 4/2 w drugim secie. Mecz finałowy musiał się zatem rozstrzygnąć w super tie break’u (do 10 pkt.). W tej partii mieliśmy typowy roller coaster. Początkowo gracze z Barlinka wyszli na prowadzenie 5/1, następnie gorzowianie znakomicie odrobili straty zdobywając 6 punktów z rzędu. Kolejne dwie akcje padły łupem graczy z Barlinka, tak więc na tablicy wyników mieliśmy 8/7. W następnej wymianie szkolny błąd Jarosława przy siatce doprowadził do remisu. Ostatnie dwie piłki zakończyły się na korzyść zawodników z Gorzowa Wielkopolskiego i tym samym poznaliśmy mistrzów Barlinek Cup 2021.

Gratulujemy zwycięzcom, którzy pokazali najbardziej równą formę przez cały turniej, ale także finalistom za wspaniały, emocjonujący finał.

I miejsce – J. Oleśniewicz/B. Wargin (Gorzów Wlkp.)
II miejsce – P. Glapiak/J. Wiśniewski (Barlinek)
III miejsce – K. Szymański/M. Knap (Pyrzyce)

Partnerem turnieju był Totalizator Sportowy Lotto.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.