Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Podpalił się po kłótni
Wczoraj wieczorem 41-letni mieszkaniec gminy Pełczyce po kłótni z żoną oblał się benzyną, po czym wsiadł do samochodu i podpalił się. Życie desperata uratowali trzej mężczyźni, którzy wyciągnęli go z płonącego samochodu.

Poparzony mężczyzna został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

Wczoraj wieczorem między 41-letnim mieszkańcem gminy Pełczyce a jego żoną doszło do sprzeczki o telefon komórkowy. Nieporozumienie przerodziło się w regularną bijatykę. Mężczyzna próbował udusić swoją żonę. Kiedy syn i kuzyn odciągnęli go od kobiety, wybiegł z domu. Poszedł do zaparkowanego w pobliżu budynku samochodu, oblał się benzyną, wsiadł do auta i podpalił się.

REKLAMA

Płonący samochód zauważyli trzej mężczyźni, którzy wyciągnęli desperata z płonącego pojazdu i ugasili palącą się na nim odzież. Mężczyzna doznał oparzeń II stopnia twarzy, szyi oraz obu rąk. Został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Miał 0,34 promila alkoholu.

Źródło: gs24.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.