pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
POWSTAJĄ MIEJSCA PARKINGOWE

Zgodnie z zapowiedziami, Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich buduje na ulicy 1 Maja, nowe miejsca parkingowe. Oprócz miejsca widocznego na zdjęciach, druga zatoczka powstanie bliżej Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska.

 

REKLAMA

 

Kierowców uczulamy. W miejscu prac jezdnia jest zwężona. Należy na to zwrócić baczną uwagę. Przypomnijmy, że nowe miejsca parkingowe, budowane są w ramach tegorocznego planu zadań jednorocznych ZZDW. Prace mają się zakończyć do końca października.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+1

Guest

Chory pomysł jak i rada gminy co na to pozwoliła. Wystarczy raz spróbować wyjechać z ulicy Lipowej jak są zastawione pierwsze miejsca parkingowe z prawej i lewej strony wyjazdu i każdy będzie wiedział skąd moja ocena radnych i włodarzy. A ubaw jest jeszcze większy jak na tych miejscach zaparkowane zostaną auta typu bus. Powodzenia.
+15

Guest

przejdź się do Choszczna - tam od dworca do katedrę miejsca parkingowe i szykany. Można? Spowolnienie ruchu po całości, dlaczego nie na 1-go Maja?? Można?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.