BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 2.71 (7)
ZAGŁOSUJ NA PROJEKT BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 

27 września ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w tegorocznym Barlineckim Budżecie Obywatelskim. W tym roku, głosować można na jeden projekt miejski i trzy projekty sołeckie. Projekt miejski to „RODZINNE CENTRUM AKTYWNOŚCI” – RODZINNY PLAC ZABAW – koszt 299 800 zł. 

 

REKLAMA

  

Wszystkie place zabaw w Barlinku są umiejscowione w centralnej części naszej miejscowości. Na osiedlu Przemysłowa jest tylko maleńki placyk zabaw dla małych dzieci zrobiony przez SM Piast. To osiedle ma spore tereny zielone, na których winny znaleźć się urządzenia wspomagające rozwój fizyczny nie tylko dzieci i młodzieży ale także dorosłych i seniorów.

Projekty sołeckie:

- Kompleks sportowo-rekreacyjny w Lutówku – koszt 100 000 zł

Realizacja zadania ma obejmować: budowę zadaszenia tarasu przy świetlicy, plac zabaw i wiatę przy boisku. Efektem podjętych działań będzie stworzenie miejsca do nieodpłatnej integracji społecznej nie tylko dla mieszkańców sołectwa, ponieważ nowa inwestycja będzie dostępna także np. dla turystów. Nie będą na nią nałożone też żadne ograniczenia ze względu na wiek, płeć czy niepełnosprawność.

- Miejsce spotkań dla kilku pokoleń w Rychnowie – koszt 100 000 zł

Realizacja zadania obejmuje: budowę wiaty i montaż urządzeń do ćwiczeń oraz postawienie ławek i grilla, a także elementów do gier (stół tenisowy, piłkarzyki).

- Budowa chodnika w sołectwie Dzikowo – koszt 100 000 zł

Realizacja zadania polegać będzie na zleceniu opracowania projektu budowlanego oraz budowie chodnika z maksymalnie trzema zjazdami na posesje. Budowa w znacznym stopniu wpłynie na poprawę bezpieczeństwa dzieci idących do szkoły oraz mieszkańców chodzących na przystanek przy drodze wojewódzkiej nr 156. Ponadto nowy chodnik poprawi estetykę wioski.

Głosować można tylko do 22 października! Nie zwlekaj i zagłosuj!. To Ty możesz zdecydować na co przeznaczyć pieniądze z Barlineckiego Budżetu Obywatelskiego.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

+4

Guest

Cytuję Guest:
A mo0że by tak pomyśleć o parkingu przy ul. Szpitalnej? Plac zabaw jest bardzo potrzebny , ale parking przed szpitalem i przychodniami lekarskimi chyba bardziej?

ale po co tam parking budować ??? - lekarzy nie potrafi dyrektor zatrudnić, wkrótce i tak zamkną ten szpital...
+5

Guest

Cytuję Guest:
A mo0że by tak pomyśleć o parkingu przy ul. Szpitalnej? Plac zabaw jest bardzo potrzebny , ale parking przed szpitalem i przychodniami lekarskimi chyba bardziej?

Po co ci parking jak *** chce zlikwidować szpital
+12

Guest

A mo0że by tak pomyśleć o parkingu przy ul. Szpitalnej? Plac zabaw jest bardzo potrzebny , ale parking przed szpitalem i przychodniami lekarskimi chyba bardziej?
+9

Guest

Ludzie litości , w mieście nie ma chodników , ulice Jasna i Okrężna 35 lat czekają na zlitowanie miłościwie nam panujących , a tu kolejne wymyślanki . Zróbcie najpierw porządek z tym co obiecaliście .
Wybory już blisko i znowu obiecanki , wstyd!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.